Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit tennétek ha azt tehetné...

Ti mit tennétek ha azt tehetnétek életetekben amit csak akartok?

Figyelt kérdés
Persze normális kereteken belül, csak érdekel :)

2013. aug. 28. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Felébrednék.
2013. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kimennék az ajtón, felülnék a biciklimre, eltekernék 10 utcával lejjebb, becsöngetnék egy bizonyos házba. keresnék egy illetőt. ha kijönne, megfognám a kezét, és azt mondanám, hozd a kocsikulcsot és vigyél el vacsorázni.
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egész életemben azzal lennék akit szeretek és körbeutaznám vele a világot.


majd elköltöznék vele egy szigetre, ami csak az enyém lenne. ott tölteném a napjaimat nyugalomban.


és egész nap játszanék... :)

2013. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 31. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszaszerezném a barátomat, aki elhagyott, röhögve végignézném ahogy a nővére agyfaszt kap, hogy miattam nem törődnek vele, és mindent megadnék a barátomnak. Mindent megtennék a boldogságáért. Azt tenném, amit szeretne... Ha szeretne.:(
2013. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vennék egy hangtompítós pisztolyt és sorban felkeresném az ellenségeimet,akik haragszonak rám,bár én nem tudom miért?A fegyver csövébe nézve talán vallanának mi a bajuk velem!?
2013. szept. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!