Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindennapi életetekben milyen...

Mindennapi életetekben milyen példákat tudnátok hozni a lent felsoroltakra?

Figyelt kérdés

A saját környezetedből tapasztalt példákra lennék kíváncsi pozítív és negatív érzelmekre! barátság, szolidalitás,önzés, harag, gyűlölet.


Példák, amikor előre megsejtettél valamit!


Példák a rokonszenves és az ellenszenves embertípusra!


Egy fogalmazást kellene írnom és minél több példa annál jobb!! Előre is köszönöm!


2012. nov. 14. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

megéreztem, hogy szakítani fog velem a barátom, de próbáltam ezt elnyomni, elfolytani magamban.

2 évig voltunke gyütt.. egyetemen tanul, vasáenap kikisértem a buszhoz, és ahogy mentem haza láttam a busztt, amint egyre és egyre távolabb kerül tőlem. Ekkor még nem tulajdonítottam neki nagy szerepet. aztán egyre kevesebbet írt, nem hívott, nem érdeklete hogy hol vagyok, és gondoltam ennek oka van. aztán hazajött és mondta hogy szakít velem. összeomlottasm. azt hittem ő az iagzi. azóta már felálltam, és erős vagyok. Egy túlélő!


A barátaimat nem nagyon érdeklem. Általában én szoktam őke keresni, bár a szakítás után támogattak, számíthattam rájuk.

Azokra az emberekre haragszom, akik becsaptak, hazudtak, álszentek, képmutatók és gyávák. De inkább úgy fogalmazok, hogy rájuk sem haragszom, csak épen hidegen hagy a lényük...

2012. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
-barátság, szolidaritás: A legjobb barátnőm tesi órán balesetet szenvedett és mint utóbb kiderült, eltörött a lába és agyrázkódást kapott. Mivel egyedül nem tudott kórházba menni, nekem kellett kísérgetnem, amivel az egész nap elment. Egy csomó dolgom lett volna délután, amiket így nem tudtam elintézni, és tanulni sem tudtam másnapra, viszont segítettem a barátnőmnek, aki nem boldogult volna egyedül.
2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!