Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten legnagyobb ajándéka...

Mi Isten legnagyobb ajándéka az életetekben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami képesség, vagy helyzet, vagy tulajdonság...
2012. jún. 22. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Egészség!!!!
2012. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
A szerelem képességének adománya!
2012. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmi! Nem Istennek köszönhetem azt, amim van!
2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A hit, az, hogy járhatok Templomba, a mindennapi kenyér, az egészség, a munkahely, a fedél a fejem fölött. Úgy gondolom ezek fontos dolgok, örülök, hogy ezek megadatottak nekem. :)


Áldás, békesség!

Mihály

2012. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hiszek. Valamint a nagyszerű szüleim. Tőlük jobb embereket nem ismerek.


A kötözködés pedig igen gyerekes dolog...

2012. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet az, de attól még igaza van. Keresztény logikával nézve szabad akaratunk van, szóval Isten SEMMIBEN sem segít, csak magát a létezésünket köszönhetnénk neki. /azért írom feltételes módban, mert bár nem vagyok ateista, kicsit másként gondolom a dolgokat/
2012. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, Istennek a lehetőségeket köszönjük, mint bennünk csírázó magokat. Hogy mi fejlődik belőlük, az már a szabad akaratunk, és cselekedeteink függvénye.
2012. jún. 22. 14:14
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kötözködő. Én hiszek. És abba is hiszek, hogy Istennek is köszönhetek dolgokat, nem csak magamnak. Nem azt mondom, hogy én magam semmit nem teszek azért, amim van. De mint hívő ember úgy gondolom, hogy Isten is segít abban, hogy a céljaimat elérjem.


Nemhívő emberként nyilván nem így látnám.

2012. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
#11. Szépen kikerülted a kérdést. Ez az ami zavar nagyon, nincs értelmes/logikus válasz. Sebaj, mellébeszélünk! Ez a vallás egyik fontos eleme.
2012. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért szabad ám a kérdésre is válaszolni... :/
2012. jún. 22. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!