Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten legnagyobb ajándéka...

Mi Isten legnagyobb ajándéka az életetekben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami képesség, vagy helyzet, vagy tulajdonság...
2012. jún. 22. 13:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy Rátaláltam Istenre! Van hitem!


Nagyon kár, hogy nem előbb, fitalon, pl. gyerekkortól találtam Rá Istenre. Nagyon sok bajtól és problémától megmenekültem volna.

Áldás az a gyermek számára, ha a szülők hitben élnek Istennel. Az ember egész életére kihat. Sokkal könnyebben átvészeli ezt a gonosz világot, mert van kihez fordulni, van támasza. Nincs egyedül.

2012. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden! Az egész életem, a családom! A kegyelme, és az, hogy megláthattam, megtapasztalhattam az igazságát, és megtérhettem.


A legnagyobb ajándéka, hogy az egyszülött fiát adta értem...


KÖSZÖNÖM!

2012. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Milyen kérdést kerültem ki?

Az sem túl logikus dolog, amit te csinálsz. Te sem válaszoltál.

2012. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egy dolgot kiemelni, mert rengeteg tényezőnek, és laikusok által véletlennek nevezett eseménynek van szerepe abban, hogy tizennyolc pokoli év után végre, életemben először boldog vagyok.
2012. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
valóban sok dolgot kaptunk ahogy kedves elöttem szolóim közül mondták. ám még is van egy ami a legnagyobb ajándék, az életünk a jövönk függ töle:a fiának halála. melyik szülö tenné vagy tette volna meg hogy bármely emberért feláldozza a gyermekét? Ő megtette a mi érdekünkben, legyünk hálásak érte.köszönöm.
2012. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
azt szeretném megkérdezni, miért kell a jo akaratú emberek beszélgetéseibe bele szolnod? jogod van nem hinni. ez az oldal nem neked készült lapozz tovább, keresd meg a háborúrol készűlt oldalt és ott csatározzál. köszönöm.
2012. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ez nagyon szomoru, és ez az amiben egyet értek veled. de azért mert néhány ember régen Istent játszott és a nevében amit nem tehetett volna háborut inditott az Ő baja. mellesleg megjegyzem, hogy egyik történelmi egyházhoz sem tartozom. Jézus tanitása szerint békében élek a testvéreimmel teljesen mindegy melyik országban él és milyen rasszhoz törzshöz tartozik. s az hogy a multban mi történt annak vége. ez az amiért az emberek nem haladnak elöre. állandoan hátra felé néznek, Jézus azt mondta: aki az eke szarvára teszi a kezét és hátra tekint annak görbe lessz a barázdája. az aki a multnál leragad az megáll, és egyhelyben fog toporogni.s ha már megtörtént inkább tanulni kellene belöle és változtatni. ezt teszem én is és a több mint 7.millio 600 ezer testvérem 236. országban . köszi.
2012. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
talán még annyit hogy abban is egyet értek, hogy a vallások finanszirozzák a háborut. vegyük pl a Vatikánt, sokan nem tudják, hogy még fegyvergyárakban is részvényei vannak. söt tovább megyek,legutobb egy angol napilap ova intette az embereket, hogy vatikáni valutába fektessék a pénzüket,mert kétes üzleteik vannak ennek az monarchiának. azért irtam ezt, mert az állam formája a Vatikánnak nem kapitalista, hanem teokratikus monarchia. amivel nem értek egyet. mert hogy monarchia az lehet, de hogy nem teokratikus az is biztos. köszike.
2012. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mégis a Katolicizmus, a katolikus vallás van az első helyen, pedig nagyon nagy kegyetlenségeket műveltek.


Legtöbb hívője van! Miért?

2012. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A legnagyobb ajándék Ő maga, hogy megjelent az életemben :)
2012. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!