Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan fogadjam a TÖRÖK vendéget?

Hogyan fogadjam a TÖRÖK vendéget?

Figyelt kérdés
török üzleti partnerünket szeretnénk vendégül látni. ha valaki tudna segíteni, hogy mit is csináljak, hogy se neki se nekünk ne legyen kellemetlen. annyi mindent olvastam már, de volt már valakinek török vendége? hogyan "bánjak" vele, hogy jól érezze magát nálunk? mivel kínáljam, meg ilyenek. nagyon köszi
2009. szept. 14. 14:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok. köszönöm a sok jó tanácsot. azt már tudom, hogy sertés nuku, nem isznak alkoholt sem... szépen finoman érdeklődök én a háttérben :) csak nem akarok nagyon mellélőni az illemmel. amúgy fiatal, jó fej, csak kedveskedni akartam neki, hogy érezze odafigyelnek rá. és tipikus magyar dolgokkal készülök, mint a gundel palacsinta :) gondolom jobban örül neki mint egy kis baklavának :)
2009. szept. 16. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!