Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyát iskoláskorú...

Egyedülálló anyát iskoláskorú gyerekével, vagy egy volt évfolyamtársnőmet fogadjam be albérlőként a lakásomba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:

egyiküket sem ismerem, volt évfolyamtársnőmet is csak látásból.

ti hogy döntenétek?

2011. febr. 6. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedülálló anyát ismered? Vagy idegen?


Nehéz kérdés, sajnálnám az anyát nagyon, de ha a másikat legalább ismerem, benne jobban megbíznék és őt választanám, kivéve ha unszimpatikus volt már eleve.

2011. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyiket sem ismered, akkor én az anyát választanám (ha szimpatikusnak tűnnek persze). De akkor nagyobb rezsihányadot kérnék tőle, hisz ők ketten vannak.
2011. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jah akkor a rezsi úgy lenne megosztva hogy ők ketten vannak ugye. :)


egyiküket sem ismerem, és egyiküket sem utálom, szal ilyen szempontból döntetlen. :)

2011. febr. 6. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tenném függővé mennyire szereted a gyerekeket. (Persze, ha olyan a lakás, hogy úgyis lépten-nyomon a lakótársakba botlasz.) Azért lehet, hogy egyedülálló nőként hasonlóbb ütemben élsz a volt évfolyamtársnővel, mint egy édesanyával.
2011. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is ott laksz,akkor a gyerekes anyával sok gond lehet!

Mindennap főz,kétnaponta mos. Ha a gyereket elkényeztette, és hisztis,akkor nem szólhatsz rá,mert az anya felháborodik. A gyerek egész nap a TV-vagy a számítógép előtt ül kés estig, bömbölteti a magnót,jönnek a haverjai és felfogatják a lakást. Oda lesz a nyugalmad.

Ha mellette döntesz,akkor előbb ismerd meg,érdeklődj az eddigi lakástulajdonosánál,akkor nem érhet meglepetés.

2011. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fiatal férfi vagyok.

az anyának kislánya van, igaz nemtudom hány éves.

2011. febr. 6. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyát. Ha lánya van ráadásul, akkor biztos nem lesz semmi probléma.
2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azt is át kell gondolni, hogy ha úgy alakul, hogy vmi miatt ki kell tenni az albérlőt, egy egyedülállóval talán könnyebb ilyenben megegyezni, ő másik albérletet is hamarabb fog találni. Üzletben nincs barátság, akármi jöhet, jobb felkészültnek lenni. Az emberiességi szempont azt mondja, az anyát válaszd, a célszerűség viszont az egyedülálló mellett szól.
2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!