Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen pofátlan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagy dolog, de engem ez már kezd nagyon idegesíteni. Szóval egy ideje eljárunk bulizni, és nagyon zavar, hogy nem képes magának venni cigit, hanem az enyémet szívja. Nekem sincs sok pénzem, nem győzöm azt, hogy kettesével fogyjon a cigim, ő meg nem képes venni magának. Hozzátenném, hétköznapokon nem cigizik, de hétvégén annál inkább. Ha szólok neki hogy kimegyek rágyújtani, jön utánam, mondja, hogy adjak már egy slukkot, aztán mikor már elvette, közli, gyújtsál magadnak. Ha sétálunk, elkezdi: gyújtsunk már rá! Persze neki soha nincs, mindig az enyémet kell. Nem pofátlanság ez? Engem ha valaki megkínálna, maximum egyszer elfogadnám, de azért ennyire nem vetném rá magam más dolgára. Ha hétköznap nem is gyújt rá, legalább bulik alkalmával vegyen magának, nem? A hétvégén már rászóltam, hogy figyelj, 3 szálam van, most már ne gyújtsunk rá. Erre ki van akadva, hogy te ennyi cigit elszívtál? Hát mondom, ketten szívtuk... Én nagyon utálom ha valaki pofátlan. Nem vagyunk már tinik, huszonévesek vagyunk, éppen ezért szeretném normálisan leállítani ezzel. Próbáltam viccesen is, hogy ne sértődjön meg, de nem vette a lapot. Magától értetődőnek veszi, hogy az én cigimet kell szívnia.
2013. márc. 5. 08:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ma 09:05


pont ezt akartam írni! 1x tényleg vegyél valami f.s szivarkát és adj neki, hogy most csak ez van :D

2013. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy bocsi, nem tudok annyi, ennyi szálam van X napra.
2013. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Olvasom itt a válaszokat! :D


Az 5 - ös jól beszél :DDDDDD


Én sodort cigit szívtam sokáig. Egyszer-párszor szívesen adtam, mikor baráti körben újdonság volt, hogy meg"kóstolják"...

Csak, már a harmadik körnél, mert a dohány mennyiség nem vágott foldhöz 5 embernél, akkor mondtam, hogy itt a dohány, itt a filter és a papír, van kezetek, ha kell megsodorjátok! Hőbörögtek egy sort, hogy nem tudnak sodorni... Sodorjak már én...

Én se tudtam, de megtanultam.


Most pipázok, azt meg ugye senki nem kéri el, de van nálam mindig cigi papír és ha más nem is, csigának való papír; így ha valaki igazán rászeretne gyújtani, akkor megtanul sodorni vagy ha nem tarhálós fajta, akkor sofrok neki egyet. De, általában a sárga pall mall után fuldoklanak az én cigimtől, meg rosszul lesznek, mert szerintük olyan erős...

2013. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Miert ennel.a temanal van az aranyer kenocs relkam? Analszex temak.mellett stilusosabb lenne.
2013. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mert a cigi olyan drága, hogy lassan már csak aranyér lehet kapni.....
2013. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
:)))) ez jó. bocsánat az offért.
2013. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez a nő téged semmibe vesz. Lehet valahogy meg tudod változtatni de az csak tüneti kezelés. Amint talál jobbat dobni fog. Javaslat: keress te is jobbat s dugd amíg nem találsz. Utána meg dobd.
2013. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bár nem az én dolgom lenne tisztázni, de a további félreértések elkerülése végett megemlítem, én az veszem ki, hogy itt nem fiú-lány kapcsolatról van szó, hanem két barátnőről. Kérem a kérdezőt, hogy javítson ki, ha tévedek.
2013. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem fiu lány kapcsolat de most én is elbizonytalanodtam.

De igy még pofátlanabb.

Mert fiu lány kapcsolatban esetleg elnézhető lehet ha pl. a nő htb...

2013. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk!
2013. márc. 16. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!