Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen pofátlan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagy dolog, de engem ez már kezd nagyon idegesíteni. Szóval egy ideje eljárunk bulizni, és nagyon zavar, hogy nem képes magának venni cigit, hanem az enyémet szívja. Nekem sincs sok pénzem, nem győzöm azt, hogy kettesével fogyjon a cigim, ő meg nem képes venni magának. Hozzátenném, hétköznapokon nem cigizik, de hétvégén annál inkább. Ha szólok neki hogy kimegyek rágyújtani, jön utánam, mondja, hogy adjak már egy slukkot, aztán mikor már elvette, közli, gyújtsál magadnak. Ha sétálunk, elkezdi: gyújtsunk már rá! Persze neki soha nincs, mindig az enyémet kell. Nem pofátlanság ez? Engem ha valaki megkínálna, maximum egyszer elfogadnám, de azért ennyire nem vetném rá magam más dolgára. Ha hétköznap nem is gyújt rá, legalább bulik alkalmával vegyen magának, nem? A hétvégén már rászóltam, hogy figyelj, 3 szálam van, most már ne gyújtsunk rá. Erre ki van akadva, hogy te ennyi cigit elszívtál? Hát mondom, ketten szívtuk... Én nagyon utálom ha valaki pofátlan. Nem vagyunk már tinik, huszonévesek vagyunk, éppen ezért szeretném normálisan leállítani ezzel. Próbáltam viccesen is, hogy ne sértődjön meg, de nem vette a lapot. Magától értetődőnek veszi, hogy az én cigimet kell szívnia.
2013. márc. 5. 08:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy nem volt pénzed cigit venni. Vagy hívd fel a találka előtt, hogy hozzon már neked egy dobozzal, aztán fizesd ki a felét, azzal a felkiáltással, hogy "úgyis felesbe szívjuk"
2013. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te krllesz.neki hanem.csak.a.cigid. Ha.fontos lennel neki venne cigit.s.o i megosztana veled.
2013. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Ne cigizz
2013. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy:

"tudja-e, milyen ember az, akinek a dohányzókészletéből csak a pofa-készlete van meg? Pofátlan!!!"


Ha még ebből sem ért, akkor nem vinném magammal szórakozó-helyre hétvégeken. Szórakozzon és cigizzen és bulizzon nélküled!

2013. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél slágert, hidd el nemfog kérni :D
2013. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
itt az alkalom, hogy leszokj :)
2013. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, amit nekünk ide leírtál. Hogy nem sajnálod tőle a cigit, szívesen megkínálod alkalmanként, de nem győzöd mindig a dupláját fizetni annak, amit elszívsz.
2013. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
1.válaszolóval értek egyet. Hozass vele :-)
2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen pofátlan ember van. Le kell állítani. Nekem volt olyan lány(!) ismerősöm, aki azzal dicsekedett, hogy elmegy egy buliba nulla forinttal és úgy megy haza, hogy be van rúgva és legalább egy doboz cigit elszívott.

Nagyon durva, hogy valakinek ez dicsőség.

Kérdezd meg tőle, hogy tudod, mennyibe kerül egy doboz cigi? Legyél te is pofátlan, hivasd meg magad valamire, fizesse ő a belépőt, és ha hőbörögne, szólj neki, hogy így legalább egálban vagytok, hiszen ő meg 4-500 forintokat szív el tőled alkalmanként.

2013. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ő a legjobb barátnő. Elszívja előled a cigit, hogy óvja az egészségedet. Önmagát áldozza fel érted, ritka az ilyen manapság, nagyon meg kell becsülni....


[link]

2013. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!