Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha messzire (100-200km)...

Ha messzire (100-200km) megyünk bulizni, akkor ugye normális ha az emberekre eső benzinpénzt elkérem?

Figyelt kérdés
Mert valaki azt mondta, hogy ha tudja, hogy pénzt kérek akkor elment volna inkább busszal.
2013. jan. 31. 13:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(Tehát az én kocsimmal).
2013. jan. 31. 13:45
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de erről már előtte szólni kellett volna.
2013. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Szemétség volt ezt mondaniuk akárhogy is...A busz meg drágább is,tehát legközelebb menjen azzal,vagy a saját autójával,fizesse egymaga a benzint,és majd rájön.
2013. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
elöre kellett volna mondanod
2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, ha ezt még akkor mondod mielőtt bedugod a slusszkulcsot! Én is bepöccennék, ha nem mondod meg előre, nekem meg nincs pénzem. Drágábbra számoltad, mint a busz? Ha igen akkor pláne jogos a ferde száj. Ha ki akarsz valakivel fizettetni valamit amit TE MAGAD ajánlasz fel akkor azt átadást megelőzően kéne közölni! Különben ne csodálkozz, ha megharagszanak!
2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha barátokkal mész, akkor meg tudjátok előre beszélni, hogy mindig más autójával mentek, így kompenzálódik a dolog és senki nincs kihasználva, vagy megbeszélitek mennyibe kerül és osztoztok rajta. Szerintem így fair!
2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Normális. Amikor mondjuk mi messzebb megyünk a baráti társasággal nyaralni vagy bulizni, és felvetődik, hogy esetleg mehetnénk autóval (az enyémmel, mivel csak nekem van autóm), akkor úgy szoktam, hogy megbeszélem velük, hogy mindenki beszáll a benzinbe, előre kiszámolom h mennyit kell tankolni, megosztom velük, hogy mennyibe fog kerülni fejenként, ha benne vannak és fizetik akkor jönnek velem, ha nem, akkor megoldják máshogy.
2013. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, h fizettetsz benzinpénzt. Hanem, h nem szóltál előre.
2013. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Elég hülye aki nem számít rá, hogy fizetnie kell. Mégis mit gondol a kérdező ingyen kapja a benzint?
2013. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem kapja ingyen, csak vannak olyan emberek, akik úgy gondolják, hogy ha elviszik őket, akkor azért viszik el őket, hogy van még a kocsiban hely, a kocsi meg elmegy egy személlyel, meg öttel is. Arra nem gondolnak, hogy fizetni is kell.
2013. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!