Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyógyszertárban az eladó nem...

Gyógyszertárban az eladó nem tegezhet?

Figyelt kérdés

Ma mentem a gyógyszertárba és egy fiatal eladócsaj volt (kb 25 lehetett) én 19 vagyok. És mondtam neki ,Heló erre ő Jó napot.Vásároltam ,bénázott a blokkal,(oldodott a hangulat:DDD) gondoltam na nem adom fel úgy köszöntem el,hogy Szia.De itt is csak Viszlátot kaptam:D

Nem tegezheti le a vevőt? vagy csak nem akart:D



2012. júl. 20. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5. válaszoló:

Ez általában így igaz, de az asszisztensek és nővérek többször kivételt tesznek. Volt olyan, hogy egy bő hetes kórházi bennfekvésem végefelé az adott osztályon majdnem mindegyik nővér letegezett, pedig egyikkel sem ittam meg a pertut :DDD (Amúgy egyáltalán nem zavart, csak kicsit meglepő volt, én nem mertem visszategezni egyiket se, akkor 29 éves voltam.)

2012. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem huszonévesen a hipermarketekben a hasonló korú diákmunkás csajok mindig magáznak.

De pl benzinkúton az ilyen 40-es nők meg tegeznek egyből. Mondjuk ez eleinte egy kicsit engem is zavart.

2014. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
"gyógyszertárba és egy fiatal eladócsaj volt " Ott gyógyszerészek vannak akik orvosi egyetemet végeztek (5év+szakvizsga+doktori cím alapból), vagy asszisztensek akik szintén nem eladók... Üdv: dr. Nagy Ferenc gyógyszerész
2016. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!