Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy merte ezt az eladó...

Hogy merte ezt az eladó megengedi magának?

Figyelt kérdés

Piacon epret kezdtem el válogatni, erre kiveszi a kezemből a zacskót és kiborítja, mondván nem lehet válogatni, csak kérni lehet. Erre lapáttal mer nekem, és kérdezem, hogy miért nem lehet egyébként? Erre ő,azért,mert ládaszámra megy!


Ennyire buta válasszal még nem találkoztam,nem is szóltam rá semmit,de nem megyek ehhez az árushoz többet! Eddig mindig csak rendes árusokkal találkoztam, akik egyrészt természetesnek vették az eperválogatást, másrészt pedig ha ki volt előre mérve dobozba az eper, akkor is a legszebbet adták el csak nekem, óvva intve a gyengébb minőségtől!


DÖBBENET VOLT EZ A NŐ!


2011. máj. 22. 12:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt is mondta, hogy csak úgy válogathatok, ha jövök vele a földekre epret szedni!
2011. máj. 22. 12:33
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az ő epre, ő dönti el, hogy kezeli a vásárlóit. Legfeljebb hamar elveszíti őket.
2011. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom epermonopóliumot alakított ki a piacon neked meg ettől függ az életed, azért nem hagytad ott a pitsába.
2011. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
hát persze mert kiválogatod a legszebbeket, a vacak meg a nyakán marad :) ezt akarja elkerülni ....
2011. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
nyuszika, itt háborogsz, de persze megvetted tőle, ugye?
2011. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ez hol volt... Amúgy a kereskedők szoktak így viselkedni, nem azok akik a földeken szedik. Nekünk is van földünk, mi is szedjük nem csak az epret és ha vmi csúnyább akkor úgy vagyunk vele h azt majd megesszük. A kereskedő meg az utolsó 10 dekáig is el akarja adni h meg legyen a haszna...
2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ez Magyarország, sok eladó primitív és azt hiszi, ő tesz szívességet azzal, hogy elad valamit a vevőnek. Én a múltkor azon akadtam ki, amikor a BKV-s jegyárus mama jól láthatóan fintorogni kezdett, amikor apróban fizettem ki neki két vonaljegy árát, aztán nem köszönt el.

Külföldön sokszor van, hogy a maradék aprómból (tehát 5-10-20 centesek)veszek valamit, mert úgysem tudom visszaváltani. Ott az eladó minden grimasz nélkül elveszi az aprópénzt is és mosolyogva köszön el.

2011. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól hozzá basztam volna, és otthagytam volna és jól elküldtem volna a francba, mi ez már vásárlóval ne merjen ilyet csinálni, otthon azt csinál amit akar
2011. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen barbár eladó van. Pedig nekik inkább kedvesnek és segítőkésznek kellene lenniük a vevőkkel, hogy utána is szívesen jöjjenek hozzájuk vásárolni!
2011. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És te még fizettél is neki? Otthagytam volna...idióta az a nő...
2011. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!