Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennétek ha megbántana az...

Mit tennétek ha megbántana az eladó egy boltba?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam este a COOP ÁBC-be és közeledett a záróra de még volt kb.5 perc és az eladó alpári hangnembe közölte a zárórát.Hirtelen nemtudtam mit reagáljak csak elnézést kértem.Nagyon megijjedtem hisz váratlanul ért hisz kedvesnek ismertem az eladót.

Egyszer volt olyan eset egy drogériába mikor a terméket kivette a kezemből az eladó és eladta másnak mert rendszeresen veszi a terméket.Oda többet nem mentem.


2010. szept. 11. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen odajársz és egyébként meg vagy elégedve, akkor hagyd a francba. Ha nem vagy törzsvásárló és ráérsz írj be a vásárlók könyvébe.
2010. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenkor be kell szólni valami frappánsat, persze mindenkinek csak utólag jut eszébe, hogy mit is kellett volna mondani... én ilyen esetben tuti mondtam volna, hogy na akkor ide se jövök többet. esetleg hogy majd a főnök, ha bent lesz, akkor beszélnél vele...
2010. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aztak*rva, hat a drogerias eseten ledobbentem. Szerintem ha velem ilyen tortenne, hatalmas jelenetet rendeznek, nagyon komolyan kiosztanam az eladot es visszavennem a termeket, ilyet nem lehet megcsinalni, amit o tett!

Zaroras sztorim nekem is volt, ott nyugodt hangnemben kozoltem az eldoval, hogy mikorra van kiirva a zarora es az hany perc mulva lesz. Egybol elkussolt, o is tudta, hogy nekem van igazam.

2010. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem keress fel egy pszichiátert, láthatóan nagyon megviselt ez a két drámai és tragikus ügy. Hihetetlen, hogy mik vannak, hova fajul ez a világ. Az ember jóformán vásárolni se mehet a záróra közeledtével, mert a végén még közlik vele annak tényét. Óriási.
2010. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 jujube ***** válasza:

Hivasd ki a fonoket, fenyegetsd a fogyasztovedelemmel, hogy inzultal, panaszkonyvbe irhatsz, es kerd ki magadnak.


Ne engedjen be, ha mar nem ohajt kiszolgalni.

Ha mar bent vagy, akkor viselkedjen tisztelettel, mivel nem azert koltod ott a penzed, hogy ezt kelljen hallgatnod.

Koltheted mashol is.

2010. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem nem kell félteni ilyen esetekben, ha igazam van megmondom neki majd hívatom a főnökét.mindkét esetben jogtalanul bántak el veled meg persze bunkóság is az ilyesmi, egy eladó meg lehetne kedvesebb is ha már ezt a melót választotta.de szerintem ne vedd ennyire a szívedre az ilyesmit,mert így elég sok problémád lesz az életben
2010. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En inkabb a drogerias eseten akadnek ki, az mar nem normalis dolog es ott biztos, hogy panaszt tettem volna. Ez diszkriminacio volt. A COOP-os inkabb ugy hangzik, hogy nem volt jo hangulatban, kedvesnek ismered, szerintem abbol ne csinalj igy utolag ugyet. Mindenkinek lehet rossz napja es a zarasi ido elott kozvetlen bemenoket sehol sem szeretik, ha nem is szolnak. Nem ok a fonokok, nekik csak ki van adva, hogy mikor kell zarni es azt be kell tartani plusz ha veget ert a munkaido, mennenek haza.
2010. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nalunk is bemondjak a zarasi idot, figyelmeztetnek, hogy ot perc mulva zarnak. Az ok az, mert pont zarorai idoben, lezar a szamitogep, tehat meg ami a szalagon van, nem tudod megvenni, hiaba dobalod fel oket utoso pillanatban. A serto hangnemet egyszer engedd el, rossz kedve, faradt lehetet. Ha megegyszer elofordul hogy igy szol hozzad, figyelmeztesd, hogy Te intelligensen beszelsz vele, elvarod tole is. Leereszzkedni az o stilusahoz nem szabad, nem erdemes, soha nem lesz vege a vitanak. igy joban rajon hogy hibas volt, talan meg el is szegyelli magat. A drogerias eset meglepett. Biztos nem allando voltal, megakarta tartani a mar odajaro kuncsaftot. Nem igazsagos, na de penz. Megkerhetted volna, hogy rendelje meg neked azt a bizonyos termeket.
2010. szept. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A Drogériás elég bunkó volt. A törzsvásárlónak tudott volna még rendelni, úgyis bejár sűrűn a boltba.
2010. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a drogériás ledöbbentett, biztos én is szóltam volna neki egy-két dolgot...
2010. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!