Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak az én osztálytársaim...

Csak az én osztálytársaim ilyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Kb. 30 osztálytársam van. Ebből a fele már legalább egyszer berúgott, és majdnem rendszeresen cigiznek, vagy VP-éznek.

Ez más osztályokban is így van, vagy csak én fogtam ki ?

14/F



2012. júl. 13. 01:58
1 2
 11/11 WyLToR válasza:

Helloka kérdező

Most vagyok 16. 2 éve ballagtam kb és elmondom neked egy megnyugtató válaszként 1-2t dolgot. Ha berúgsz most az nem mind1 hogy a detoxban fogsz kikötni 12-es skálán 11-es alkohol szintel vagy csak annyira hogy megiszol 1-2 sört és elkezded boldogan látni a világot és nem gondolsz a következményekre... egyb is ha berúg valaki ő gondja és egyb is egy enyhe kérdés 8. osztályban én örülhettem ha a sört megkaptam nem tudom felfogni épp ésszel melyik kocsma passzol egy általános iskolás kezébe alkoholt véletlenül.

Jó én se vagyok egy vén kecske de belőlem legalább a 19-et is kinézik mivel vagyok akkora állat az amerikai focitól hogy kinézik, na meg ha kondizol. Másrészről a eléggé haszontalan, ha rágyújtasz akkor 3 okból teheted:

-Felbasz a körülötted folyó világ

-Kényszer

-Így tudsz beilleszkedni

ViziPipa:

Egy annyira de természetes és nem káros hogy az már fájdalmas habár a whiskey-s dohány humoros... nah meg a füves íz :3 Lényegre vissza térve attól hogy most egy kicsit szívsz egy tiszta dohányt amiben a nikotin olyan alacsony hogy észre sem veszed attól nem lesz semmi bajod

Inkább szívd azt mint a cigit ha ajánlom. Nálunk pl az osztályban 10 VP 3 Cigis 8 Alkoholizálás Létszám 29 ebben én mindegyikben benne vagyok szóval VP;Cigi;Alkoholizálás

Egyébként meg készülj a középre mert nem tudok egy olyan sulit sem ahol majd találsz egy bulis csoportot vagy netán egy közép avatót ahol megismerkedsz ennek a 3 típus összetett fajtájával:

Sör a VP-ben szóval nem víz meg egyéb egészséges kubu

Whiskey-s dohány fűvel meg pakolva

Cigi szívás minden VP szívás után.

Nyugi ha ez nem lesz akkor a VP kivételével mindet megismered ha csak nem vagy egy gloria kisasszony aki még az alkoholtól is undorodik ;)

2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!