Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak az én osztálytársaim...

Csak az én osztálytársaim ilyenek? (többi lent)

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Kb. 30 osztálytársam van. Ebből a fele már legalább egyszer berúgott, és majdnem rendszeresen cigiznek, vagy VP-éznek.

Ez más osztályokban is így van, vagy csak én fogtam ki ?

14/F



2012. júl. 13. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A VP nálunk alap. A fél osztály cigizik, viszont nálunk nincs alkoholizálás:D

~8.osztály

2012. júl. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az a VP?
2012. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vízipipa
2012. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem vagy egyedül. Az én osztályomba is ez volt, (Én most ballagtam) És nagyon zavart az is hogy mindig szívatták egymást és a tanárokat. Fúú inkább nem mondom el mik történtek utolsó évben mert a suli nevét rontaná, de annyit h 2 szer került egy-egy osztálytárs kórházba, rendőrség is jött már a sulinkba az osztályunk egy-egy tanulója miatt...

Csak arra figyelj hogy NE CSATLAKOZZ a marhaságokhoz! Nem menő! Bírd ki mást nem tudsz tenni, ha jól tanulsz olyan középiskolába juthatsz ahol a diákok átmennek egy rostán, így remélhetőleg rendesebb osztályod lesz. :)

2012. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársaim is ilyenek voltak 12 ÉVESEN!!

Azóta már eljöttem onnan, de még most is mesélnek és látom a képeket is facebookon. Az új osztályom nem ilyen, most vagyunk 14 évesek.

Ne csatlakozz hozzájuk, ha ők tönkreteszik az életüket, neked nem kell ugyanezt tenni.

2012. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit se érzek vágyat egyik tevékenység iránt sem. A cigit már kipróbáltam 2X, 3X, de ez már napokkal ezelőtt volt és azóta egyszer se, pedig lett volna rá lehetőségem. Berúgást és a VP-ét még soha. Részben megnyugtató, hogy nem csak nekem van ilyen osztályom, viszont részben rossz hír, hogy máshol is ennyi hülye van ((: Köszönöm a válaszokat !
2012. júl. 13. 12:25
 7/11 A kérdező kommentje:
* A napokkal ezelőtt az "Hónapokkal" ezelőtt akart lenni :D
2012. júl. 13. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
pedig a vp jó :d
2012. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 10.-es vok nálam is ez van sajnos ott mondogatják egymásnak a f@szságokat h ő már harmadnapos* és hogy fetrengett részegen a hévmegállóban ezt egy lány mondta a másik gyerek meg azt mondta hogy ő meg elment a város másik végébe részegen mert eltévedt ez SZÁNALMAS mint menő

*=Hétfőn mondta, ezért harmadnapos (mekkora poén)

2012. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A korral jár!
2012. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!