Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lopnak az osztálytársaim (? )

Lopnak az osztálytársaim (? )

Figyelt kérdés
lopnk az osztálytársaim ,illetvr csak az egyik, több órámat,és egyéb értéktárgyamat lopták el. Tudom hogy ki volt az,de hogyan bizonyíthatom be, hogy utána számon kérhessem, és adhassak neki egy jó nagy pofont... szerintetek mi a megoldás?
2011. máj. 23. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ha 100% az elkövető személye, akkor mehet a pofon. Ha nem, akkor csak a többi osztálytársad véleményére támaszkodhatsz. Kérdezd ki őket, kire gyanakodnának, és akkor majd összeáll a kép.
2011. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyik osztálytársam mondta, hogy nála látta az órámar, innen gondolom, meg egyébként is cigány, és még rosszban is vagyunk... utálljuk egymást.. szóval szerintem ővvolt. de nem vallaná be még ha vallatnák is. nagyon ravasz, sunyi...
2011. máj. 23. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lopd vissza, vagy lopj el tőle te is mindent, amikor nem figyel meg dobáld kia táskáját az ablakon meg ilyenek...
2011. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy cigány, hát akkor üssed! :)
2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg szivathatod is..


Vegyéla hentesnél csirkemájat, rakd egy nejlonzacskóba, és hagyd 2 napig a napon, aztán jól kösd be a zacskót.


Vidd be a suliba, és amikor nem figyel szakítsd kia zacskót félig és b@szd bele az egészet a táskájába!

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu.Dettó így voltam vele:)

Kb.2 hétig próbáltam nézni és nem elhagyni a cuccaimat.Mindig mindent magamnál tartottam amikor tudtam.Amikor ebédelni mentünk a szekrénybe tettem a táskámat (természetesen vele voltam egy szekrényben) és csak ő nem volt ebédes.Egyértelműen ő lopta el a tollam és a pénzem is + a vonalzóimat.Mai napig emlékszek rá pontosan,hogy mit lopott el és hány forintot.Bocsi a kis meséért,csak ismertettem kicsit:D Szóltam az osztályfőnökömnek,hogy van egy ilyen dolog és ez meg az a sejtésem.Elmondtam a bizonyítékokat.Félrehívta a gyereket és engem.Kipakoltatta vele a táskáját és ott volt a táska alján minden.A pénzt nem kértem tőle vissza,szegény csórika legyen boldog vele remélem abból vett vacsorát magának és a családjának,abból az 550FT-ból.Szóval szólj bátran az osztályfőnöködnek vagy bármelyik tanárodnak:) Minél hamarabb,mert ha elviszi és oda adja valamelyik rokonának sose kapod vissza az biztos.Így még lehet nála találod.Kivéve ha nincs annyi esze hogyha felismered akkor visszakéred.Szerintem nem lesz már nála: S

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

cigányokkal nem érdemes így kikezdeni h. visszalopod,mert letagadja,hívja a familyt és ennyi:D

Nem kell le kicsinyedni az ő szintjükre.

Tőle lopni meg nem érdemes,kitudja milyen putris retek cucca van...

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy még egy tipp belepisálsz egy üvegbe, ráöntesz kólát, és megkínálod vele :)
2011. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tőlem a tételeimet lopta el egy magyar csaj, gondolhatod, a szemét...odaadtam volna neki lefénymásolni, de nem neki lopnia kell....


Akinek így ragad a keze, és együtt vagytok nem tudsz mit csinálni cuccaidat vidd magaddal mindig, ne legyen nálad semmilyen érték. Az ilyen még egy csokis is úgy veszi el mintha az övé lenne, ráadásul büszke is rá

Ja és nem tudsz vele semmit csinálni, esetleg bejelentheted a gyámügyhöz mert ha jól értem 18 év alatti és lop és ez rossz nevelés stb, csak ne jöjjenek rá hogy te jelentetted be.

2011. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha még mindig lopogat:

szerelj fel valahova rejtet kamerát. egyik volt tanáromat is így buktatták le. (tanáriból lopkodta a cuccokat a többi tanártól)

2012. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!