Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Osztálytársaim miért cikiznek...

Osztálytársaim miért cikiznek a hangom miatt?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdték, hogy cikiznek amiatt, hogy szerintük a hangom rossz. Anyukám szerint csak mély hangom van (tényleg eléggé mély a korosztályomhoz képest) és nem rossz a hangom. Az énektanárunk pedig egyszer rámszólt, hogy csak tátogjak, ne énekeljek. Szerintetek miért csinálják ezt?


12/F


2009. szept. 24. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kezd mutálni a hangod :D

szard le őket

2009. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam, de az is hozzátartozik, hogy eléggé rekedt (vagy olyan furcsa mellékhang is jön pluszba, ha énekelek.)
2009. szept. 24. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert parasztok a tanárral együtt.

Ez természetes dolog hogy a fiúknak ilyen korban elkezd mélyülni a hangjuk.

Aki ezt nem fogja fel az...

2009. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szexi lehet az a mély hangod. :) 16/L
2009. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el neked lesz a legjobb hangod! ;) Akár szinkron hang is lehetsz később :) csak most még épp hogy mutálódik, de ne foglalkozz vele, ne zavarjon.. :)
2009. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert kezdesz mutálni, a többiek pedig még nem, és emiatt irigyek. Ne foglalkozz velük, gyerekesek!

Az énektanár meg simán bunkó. Ez azért durva... Az enyém pont az ellenkezőjét szokta mondani, pedig nekem elég hamis a hangom.

2009. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég hüje az a tanár! Kezdesz igazi férfi lenni! Engem is piszkáltak 8.-ban mert marhára szőrös voltam! És??? Arra gondoltam hogy legalább nem vagyok olyan mint a többi valamennyivel különlegesebb vagyok,Valamivel férfibb! Szard le őket,vagy találj ki te is valamit!
2009. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!