Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért cikiznek osztálytársaim?...

Miért cikiznek osztálytársaim? Szerintem nem vagyok stréber.13/L

Figyelt kérdés

Vannak tantárgyak amiből nagyon jó vagyok. Pl. rajzból, zenéből, angolból és fizikából, de a többiből 3as 4es. Na és még a főzés.. Az a kedvenc tantárgyam, apukám szakács és én is tudok főzni. De az osztálytársaknak "ciki" hogy ezekből tényleg nem volt 5ösnél rosszabb jegyem. Miért olyan ciki szerintük tudni főzni, gitározni és majdnem folyékonyan beszélni angolul?

13/L


2010. nov. 29. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai társadalom keveset ér
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Mert a mai tinik egy részének csak a buli, pia, cigi, haverok számítanak.Egy másik részüknek pedig számít más is, de a buli, cigi, pia, haverok, szex is nagyon fontosak.És vannak akik ezek nélkül is jól érzik magukat, akiknek nem lételemül 14-15 évesen heti buli és piálás, a napi x szál cigi stb.

Csak sajnos az első két csoport többségben van.És elnyomnak minket, akik az utóbbi csoportba tartozunk...

És sokan gondolják azt, hogy milyen vagányak, hogy nem tanulnak és sz*rnak az egészre, de hiába magyarázzák nekik, nem értik meg, hogyha nem tanulnak később nekik lesz nehezebb!

2010. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek salala-val (remélem jól írtam a nevet)


annyit még hozzátennék,hogy olyan jó volna,ha lenne egy ídőgömb és látnánk,hogy melyik városban lettek ezek a rendkívül okos emberek munkások,koldusok,banánárusok,stb.


nem akarok senki se sérteni,de munka nélkül hogyan gondolhatja bárki is,hogy sikeres lesz?

ez nem amerika,itt nincs annyi csoda,de még amerikában sem elég a csoda,mert kell tehetség is meg kellő akarat

az akarat pedig csökken napról napra és percről percre azokban akik függőek,legyen az cigi,pia,buli,szex,stb.

mert a függőségek minden pillanatban elpusztítanak egy kicsit belőlünk


szóval sose bánd,hogy olyan vagy amilyen most

és azt se,hogy nem leszel olyan,amilyen a fiatalok 90%-a

2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Mert rossz társaságba vagy. Hordhatjuk le a mai fiatalságot de, nem ők nevelték magukat. Ha teheted 1. szard le 2. menj másik suliba (ez nem megfutamodás csupán értelemesebb társaságot keresel magadnak).
2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sulit sajnos nem tudok váltani, ez is már egy váltás suli ahol vagyok, a legjobb a környéken, csak az én osztálytársaim ekkora gyökerek. Itt van a legtöbb barátom, én "menőnek" számítok, csak az én osztályom ilyen csökkent agyi kapacitású:D
2010. nov. 29. 20:55
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem kell sulit váltanod


A menekülés sosem megoldás a problémára,bármi is lenne az

és ezt jegyezd meg amíg élsz

2010. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Értelmesebb társaság?Egy iskolát mondjatok,ahol nagyon értelmes a társaság..még a legjobb általánosokba meg a középsulikba is olyan a társaság,hogy a többség eléggé függő dolgoktól!És én 15 éves vagyok,nem járok bulizni nagyon,jó vagyok történelemből meg németből!És középiskolában már az idegennyelv rengeteget számít,hogy jól megy-e vagy sem!

Azért cikiznek,mert irigyek rád,hogy neked sok dolog jól megy,és tudják,hogy jobb lenne,ha nekik is így menne..csak nekik akkor sem fog ilyen jól menni,ha jól belehúznak.Mert húztak már gondolom bele a tanulásba egyszer-kétszer,de lehet,hogy nem sikerült nekik,aztán nem is nagyon foglalkoztak a dologgal.


"Maradj mindig ugyanilyen!"

2010. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
JAJ BOCSI,az egyik válaszoló írt ilyen ÉRTELMES TÁRSASÁG keresős dolgot..a választ arra is írtam.A tanácsot meg a miértet pedig neked
2010. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De félek, hogy sokáig nem megyek semmire ilyen gyakorlatias dolgokkal:(
2010. nov. 29. 21:01
 10/21 anonim ***** válasza:
szerinted a piálással meg a szexszel mennyire mennek a nagy menők? Ja,tönkre mennek,igaz.........
2010. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!