Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért cikiznek osztálytársaim?...

Miért cikiznek osztálytársaim? Szerintem nem vagyok stréber.13/L

Figyelt kérdés

Vannak tantárgyak amiből nagyon jó vagyok. Pl. rajzból, zenéből, angolból és fizikából, de a többiből 3as 4es. Na és még a főzés.. Az a kedvenc tantárgyam, apukám szakács és én is tudok főzni. De az osztálytársaknak "ciki" hogy ezekből tényleg nem volt 5ösnél rosszabb jegyem. Miért olyan ciki szerintük tudni főzni, gitározni és majdnem folyékonyan beszélni angolul?

13/L


2010. nov. 29. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kedves 21:00 én az "Értelesebb társaságot"-os vagyok. A kérdés ha jól olvastam nem az volt, hogy "Az osztályomban egykét ember iszik, dohányzik. Mit tegyek?" Hanem az, hogy cigizik. Én 14 éves vagyok, az osztályomban elterjedt a cigi és a pia valamint a bulizás. Nem én nem az otthon ülők közé tartozom, hanem a bulizókhoz. Érdekes még is jó átlagom van 4 nyelven tanulok, mi tiszteljük egymást ha valaki jó valamiből. Nehéz suliba járok, az osztályban aki kitünő azt tiszteljük akinek rossz jegyei vannak azt noszogatjuk. Ez egy értelmes társaság számomra még akkor is ha egy rakás vandál tiniből áll. Nem szabad elfelednünk a tinik elzüllötek már rég. Nem egy embert kell megállítani hanem a csoportot irányítani.
2010. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Na hát figyelj...nem értem,hogy tulajdonképpen neked mi a gondod.

Nem vagy stréber,mert akkor mindenből ötös lennél,és csak a tanuláson járna az eszed.

De azért a többieket sem kéne leszólni...biztosan nem olyan az egész osztályod,hogy csak a pia cigi szex megy.Mert 13 évesen azért az túlzás lenne.

És mondj nekem egy olyan osztályt,ahol senkit semmiért nem b.aszogatnak.Minden tökéletes és mindenki ugyanolyan.

Ugye hogy nincs ilyen.Neked azzal van bajodhogy ők cigiznek,nekik meg azzal,hogy te nem és irigyek hogy ötös vagy ebből meg ebből.

De figyelj...én is így vagyok...van amiből csak ötösöm van,van amiből örülök ha a hármas megvan.Szeretek sütni,főzni,rajzolni,festeni,írni,énekelni.De...eljárok bulizni,néha elszívok egy kis zölddel töltött cigit,vagy simát,iszogatunk a haverokkal.Miközben ódákat zengenek a sütijeimről,és imádják ha csak leülünk valahova egy két gitárral és zenélgetünk,énekelünk.

Tévedés....ezzel nem dicsekedni akarok.Hanem azt szeretném kifejezni,hogy nem kell feltétlenül a szélsőségekhez ragaszkodni.És ide még írni akartam valamit,csak közben telefonáltam és elfelejtettem.De talán így is kitudjátok hámozni a mondanivalómat (:

14L voltam

2010. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
14 évesen tépsz meg piálsz, gratulálok. Persze mellette istenadta tehetség vagy. Kedves utolsó, ez inkább röhej, jót röhögtem rajtad...
2010. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
az én oszt. társaim is nagy gyökerek de vannak haverjaim a suliban szval :)
2010. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Csak az baj, hogy valahogy tényleg az én osztályomba tömörült ez a züllöt banda. Minden héten buliznak, cigznek, és a két plázamacska már nem szűz... Oké, vannak barátaim más osztályokból, szünetben egyből rohanok hozzájuk, de órán mintha felrobbannék :S
2010. nov. 30. 17:06
 16/21 anonim ***** válasza:

14/L aki előbb irt! :D Hajrá én is ilyen vagyok ez a zseni életmód. Alkotni az életben éléssel. :D Én is több nyelven tanulok, több külön órára járok csomó elfoglaltságom van és bulizom is bőven :D (am a 14-es előtti vok még mindig:D)

szintén 14/L am:D

2010. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

OFF

Kedves salala!

Szoktam találkozni a kommentjeiddel. nagy erény hogy mindenkinek segiteni akarsz, de a válaszaid fele eltér a témától.csak ennyit akartam irni.

OFF

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szerintem nem ciki, én tisztelem az ilyen embereket. Egyébként mondd nekik, hogy: "Inkább vagyok stréber, mint felnőttkoromban wc pucoló!" És nézz az ilyen hmm...stréberezőkre szánakozó fejjel!
2011. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Csak ugye felsőbbrendűnek se akarom mutatni magam mert hajjajj..
2011. máj. 24. 20:16
 20/21 anonim válasza:
Nekem is voltak és vannak is ilyen gondjaim. Mikor jobban teljesítek jön a *szogatás meg a többi nyalánkság.
2011. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!