Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kedvelitek a roma származású...

Kedvelitek a roma származású embereket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim válasza:
44%
Olyan hogyroma nem létezik csak olyan hogy cigány.
2010. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Te inkább olvasgass!
2010. júl. 2. 12:36
 53/67 anonim ***** válasza:
22%
22.38 - az, hogy "NewYork város Harlem negyedének 18 év alatti fekete lakosságának 80%-a büntetett előéletű", az eddig igaz, de szerintem annak a negyednek nincs is nagyon "fehér" lakója. Még jó, hogy megtanultak együtt élni a helyzettel.
2010. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
33%
istenem de egy okádék világban kell élnem és soha nem lesz jobb úgy érzem mindig gyűlölni kell valakit valamiért remélem tényleg felrobban 2012ben ez a rakás fos ha lehet jó lenne még előbb kár volt belenéznem a válaszokba tudhattam volna úgyis mi találok szép álmokat és francba vele
2010. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
Aki szimpatikus, kedves velem, azt kedvelem. Attól függetlenül, vagy fehér, fekete, srága, barna.
2010. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
53%
Számomra valaki elsősorban ember, és csak utána magyar vagy roma.
2010. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
Én roma vagyok. Vagy cigány vagy 1 büdös féreg ahogy tetszik. Úgy látom a legtöbb válaszolónak az jön be hogy büdös féreg. Tény egyikőtök sem ismer (felteszem) de már előre utáltok( ezt csaka gyűlölködő balfékeknek írom)...ehhez csak gratulálni tudok. A kérdezőre is csak annyit tudok modnani hpogy korlátolt,ugyanis a tapasztalatodból sem indulhatsz ki,mert téged ilyen olyan sérelem ért a cigányokkal kapcsolaatban... és tudod miért? Mert én pl. nem bántanálak,senkit sem bántok. Jöttök ezzel a segélydumával,most mire gondoltok? Családi pótlék? Alanyi jogon jár,nemcsak cigányoknak,nem azért szülik sorra a gyermekeket ezek a nők,mert hú de jól élnek majd ebből felteszem nincsenek tisztában a fogamzásgátlás egyéb változataival.e tegyük fel ezért szülnek,akkor 1 éhes szájjal több nem? :) Akkor nyilván nem fognak úri módon élni...és nem kell minket kedvelni senki sem várja ezt el...de egy alapvető immunitást elvárna az ember a többségtől a rasszista megnyilvánulásokra. És én sem rajongok a többi emberért legyen az kínai,orosz,litván,brazil,miért kedvelném őket ha nem is ismerem személyesen,egyenként őket? A magyarokat kedvelik világszerte? Bizonyára...na mindegy erre a kérdésre az a válaszom: kedveld anyukádat.
2010. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Amikor halljuk, hogy megverték a kinn élő honfitársainkat azért, mert magyarul beszéltek; vagy AntiHungary oldalakat készítenek, akkor mindenki elkezdi mondani, hogy a mocskos szlovákok, a retardált románok már megint mit csináltak, közben pedig mi is ugyanezt csináljuk, csak mi a saját honfitársainkkal. A cigányok ugyanis elsősorban magyarok, és csak másodsorban romák. Csak ezt kevesen képesek felfogni.
2010. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, de a párom roma, de ettől függetlenül megvan a véleményem. Az a helyzet, hogy a cigányok mindig sírnak, hogy ők milyen elnyomottak, stb stb. Ehhez képest a seggük is ki van nyalva.... Az én édesanyám 16 éves kora óta folyamatosan dolgozik, mára 45 évesen a lábai tönkre vannak menve, és keres havi 70 ezret úgy, hogy minden nap megy dolgozni.

Ezzel szemben egy "hátrányos helyzetű" asszony, aki az általánost se járta ki, és életében sose dolgozott, csak otthon mereszti a pcsáját, az 3-szor annyit keres.... családi, szociális segély, gyorssegély, ilyen segély, olyan támogatás, gyerekeknek ingyen tankönyv, ingyen ebéd, ingyen kirándulás.... nálunk a cigány szülő havi 10 ezer ( !!!) ft-ot kap azért, amiért hajlandó elvinni a gyerekét az óvodába.

2010. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!