Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kedvelitek a roma származású...

Kedvelitek a roma származású embereket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim válasza:
33%

Megint én vagyok: Nem értem mi bajotok Velük! Nem mindegy ki milyen? Mért kell ezzel foglalkozni, olyan amilyen, nekem teljesen mindegy! Mért baj ha valaki más származású?

Sajnos ez a Rasszizmus! Nektek hiába írom azt hogy ők is ugyan olyan emberek mint mi! Mert végülis ők is emberek! De ezt ti nem fogjátok Fel!!! De amúgy majd "Később Te is belátod, Cigányok a legjobb barátok,,! Hidd el ez így van!

Nézd meg ezt a videót és meglátod: http://www.youtube.com/watch?v=J-KkmsUjGzc

2010. jún. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim válasza:
33%

Hát GYŐZIKÉT?


Én egyet sem kedvelek.

2010. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim válasza:
58%

Muszáj kiirnom a tapasztalatomat a romákkal kapcsolatban.

Egy nagyon kedves, jószivü lány vagyok. Ennek akkor ittam meg a levét, amikor összeálltam egy cigány sráccal, beleszerettem. Azt hittem. Anyagilag lehúzott, tönkre tett.

Azóta elhiszem, hogy valóban létezik az a bizonyonyos ROMAVÉR.SOHA nem lehet megbízni egyikben sem.

MINDENKI A SAJÁT BŐRÉN TANUL.

Azok, akik nagyon védik őket, azok kicsit hallgassanak el, mert sajna, nincs igazuk.Pedig engem is figyelmeztettek, mégis mentem a fejem után.Most örülhetek, hogy legalább a lakásom megmaradt, pedig már arra is rászállt a kis görény.

2010. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim válasza:
54%

Tapasztalataim szerint 90%-ban szemtelenek,lusták,tisztátlanok,büdössek, de a fennmaradó

10 % előtt le a kalappal.

2010. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

Én egyedül azokat a romákat becsülöm, akik zenész családból származnak, és tényleg megérdemlik a pénzt.

Azon kívül 2 típus van:

1. a maffia cigányok, akiknek rohadt sok pénzük van, mert drogdílerkednek és ölnek, és a becsületes embereket megfosztják a pénzüktől

2. a csóró cigány, aki öl, lop, hazudik és ritka esetben kunyerál és rengetes segélyt kap az államtól

2010. jún. 28. 12:06
 36/67 anonim válasza:
29%
Én azt bánom,hogy Hitler nem velük kezdte..Miért a zsidókat kellett neki baszlatni? :S
2010. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim válasza:
25%

HITLER EGY HÜLYE RASSZISTA! MEG TI IS AZOK VAGYTOK! FŐLEG AZ UTLOSLÓ LEÍROM MÉGEGYSZER! OLVASD EL!

Nem értem mi bajotok Velük! Nem mindegy ki milyen? Mért kell ezzel foglalkozni, olyan amilyen, nekem teljesen mindegy! Mért baj ha valaki más származású?

Sajnos ez a Rasszizmus! Nektek hiába írom azt hogy ők is ugyan olyan emberek mint mi! Mert végülis ők is emberek! De ezt ti nem fogjátok Fel!!! De amúgy majd "Később Te is belátod, Cigányok a legjobb barátok,,! Hidd el ez így van!

Nézd meg ezt a videót és meglátod: http://www.youtube.com/watch?v=J-KkmsUjGzc

2010. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
46%
nem.
2010. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim válasza:
57%

nekem személy szerint semmi bajom velük, amíg nem lopnak( amire ők hajlamosabbak kis falukban...., inkább mondjuk azt, hogy sok helyen) amíg nem verik szét a honfitársam stb.

De persze az érmének van másik oldala is, amit mindig mondanak, de nem túl sok példát látok a mai cigányok körében, de vannak rendesek köztük is, de ezeknek nem könnyű, mert egyrészt velünk, magyarokkal is meg kell küzdeniük és a cigánytársaikkal, akik bűnöznek és kinézik a tisztességest közülük


egy kiváló példát láttam arra, hogy a cigányok nem feltétlenül verik a magyarokat: ez Csíkszeredában történt mikor a román titkosszolgálat egymás ellen tüzelte a magyarokat és románokat, evégett fegyvereket akartak becsempészni Szeredába, de az ottani cigányok elbarikádozták az utat és a magyarok mellé álltak...

mindenki vonja le a saját következtetését ebből

igaz, hogy könnyű azt mondani, hogy *büdös cigány* meg stb. de ezt a hozzájuk állást legalább diplomáciai tárgyalóképességre kéne felhozni és embertársi tisztelettel kezelni nem csak feltétlenül azt, aki megérdemli


legyetek türelemmel honfitársak

2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
65%

én ismerek 3 cigányt.

1. haverom yo arc, rendes ennyi.

2. a helyi mcf vezető rokona. rendes, igényes, "okos"

3. rasszista cigány. "sárvérű". anyja nemrég vette fel az emeltszíntű családi pótlékot, és erre ő elmegy letenni a jogsit.

hát besz*rás...

Minden lehetőséget kihasználnak, eljátsszák, illetve eljátszották a magyarok bizalmát.

minden kiskaput megkeresnek, és ha sarokba kerültek, akkor egyből a rasszizmussal jönnek.

hát rasszista a rendőr, mert beviszi súlyos testisértésnél, rasszista a biztonsági őr(mert nem engedi lopni),(mert a segély elfogyott a cigire, meg a borra),rasszista a bíró, mert adott 10 évet emberölésért.

mindenki rasszista.

és akkor jönnek azzal hogy ők cigányok, meg hívják a tezsvérgyejiket.

parasztozzák a magyart, az összeset.

belekötnek, sőt le is huzzák a másik embert(NEM CIGÁNYT!) ha nincs pénz fűre, játékgépre, meg fröccsre.

nem hogy egymást irtanák, hogy több lenne a segély...

Ez van. és a jog őket védí, a rendőrök javarésze fél tőlük, mert az összes cigány személyesre veszi az ügyet.

talán ha 1000 cigányból 1-nek van rendes munkahelye, megélhetése, saját lakása(nem pályázaton igényelte, nyerte, és nem priuszos.)

1-nek. talán.

Ja, és a magyarságnak is van alja, ugyanúgy ahogy az összes népcsoportnak, de sajnos az alja tuti hogy cigányokkal van körülvéve... sajnos, és ezt hagyják...

ja, és ez KÖZVÉLEMÉNY!

kivéve a cigányokat! mert ők 1000%-osan védík magukat, és a többi cigányt is.

2010. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!