Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ennyi roma a MyVIP-e...

Miért van ennyi roma a MyVIP-en az amőba játékban?

Figyelt kérdés
Sajnos tele van velük az amőba, ami nem is lenne baj, de folyton belekötnek az emberbe. Mindemellett büszkék magukra, hogy ezek után ők a nagymenők. Néhány név: Laker, zsömicica, kislány, csajszi, kátrány, Ritask... Valamit csináljatok, tegyétek helyre őket légyszi! Köszönöm!
2011. jan. 23. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
a myvipen alapból csak rajok vannak.
2011. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tele van a myvip romával, így nyilván ők lesznek többségen az összes myvipen fellelhető alkalmazásban. Nem hiszem, hogy tennének ellenük bármit is.
2011. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit csináljunk mi innen? Mit szeretnél?
2011. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Menjünk amőbázni mi is és akkor a magyarok lesznek többségben!

(feltéve, ha minden itt hozzászóló magyar)


Amúgy belém a Honfoglalóban szoktak kötni, ott szerintem kevesebb a cigány, bár néha olyanokat nem tudnak...

utána meg írogatnak h persze, biztos csalok, közben googlezok és azért tudom a választ... 10 mp alatt, aha..

2011. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És te honnan tudod a Honfoglalóban, hogy ki a cigány?
2011. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel a z egy műkveeltségiv jeáték, szerintem
2011. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, gyerek a billentyűzeten :D


Na szóval az egy műveltségi játék, szerintem kevesebb "dikkmámore" cigány megy fel oda, mint a közösségi oldal myvipre.

Ha iskolába nem járnak ahol történelmet-tudományt kell tudni, akkor majd szabadidejükben pont ilyennel fognak játszani?

Ettől függetlenül nem kevés beszólogatóval találkoztam már, 14 éves rokon kislányt a honfoglaló junioron mindig leanyázzák ha nyer(ami épp arra való, hogy a fiatalok is tudjanak játszani) hogy vén qrva, látszik, hogy nem 14 mert tudja a választ, biztos öreg, ne itt játsszon.

2011. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

myvip= rajvip

De egyébként sajnos egyre több van belőlük minden téren. A 10 éven aluli gyermekek fele már cigány! A magyarok, ha így folytatják ki fognak halni, és örökre eltűnnek a történelem süllyesztőjében.

[link]

2011. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mit csináljunk mi innen? Mit szeretnél?"


GYEREKET baz+, GYEREKET! (de csak magyart)

2011. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem kicsit burkolt volt, igazából arra céloztam, hogy ha valakinek van kedve és ideje, időnként felnézhetne oda, hogy ne érezzék magukat többségben. Persze senkitől nem várható ez el, de ha valaki netán úgy gondolja, jöjjön.
2011. jan. 24. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!