Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tetszik nektek a roma fiúk...

Tetszik nektek a roma fiúk temperamentuma?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2010. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

akkor most nem is a cigányokon van a kérdés, hanem azon, hogy neked tetszik egy srác, aki történetesen cigány.

vagyis nem az tetszik benne, hogy cigány, hanem van benne valami, ami tetszik.

2010. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Jajj nemtudom, mondom hogy megőrjííít!!!!44!!4négy!!!4
2010. okt. 4. 13:51
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
nézd sztem is van 100-ból 1 nagyon izgató, szép alkatú, szép arcú és normálisnak mondható cigány srác, csak én az iylenekkel eddig azt tapasztaltam, hogy mindaddig rendesnek tűnnek amíg nincsenek a saját hordájukkal, de amint a környezetükbe kerülnek, azonnal elszabadul a pokol ezeknél is ... és nem vagyok előítéletes, ez csak tapasztalat, nekem is tetezsett egyzser nagyon egy cigányfiú, nagyon aranyos volt, stb, na aztán amikor elengedte magát, hozta a formáját, és akkor látott utoljára ...
2010. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Vannak helyesek köztük is, hozzáállás kérdése. Vn akire én is azt mondom h hmm... de jól néz ki. De mivel van barátom így vége is a gondolatnak. Egyébként ez egy normális dolog h tetszik neked valaki, ha rendes és kedves akkor meg egyenesen jónak mondható a dolog. Ha nem azt nézzük h egy cigány fiú tetszik hanem mondjuk több az valószínűleg azt jelentheti h az ilyen "latinosabb,egzotikusabb" pasikat bírod. Ha ennyire tetszik miért nem lépsz felé ?:)

Egyébként mellékesen ha összejöttök akkor a családodat nem zavarná a dolog? ( az én szüleim nem engednék a dolgot) Vagy az ő családját ?

Ugyanis képzeld el h az ilyen régimódi "igazi" cigány családoknál nem nézik jó szemmel ha fehér lányt visznek haza az ifjak!

2010. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
78%
Hagyd békén,maradjon a fajtái közt. Te meg a tieid közt.
2010. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Nekem két nagy szerelmem is félig cigány volt, bár sosem kérdeztem rá. Igen, imádom a barna szemű kreolos bőrű pasikat, egy két cigány srác kifejezetten helyes. Szerintem a cigány lányok is nagyon szépek (a sok smink alatt)
2010. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Ma különösen tetszett, a vasútról kilépve keresztbe jött egy cigány suhanc...át mertem menni előtte... Reakcíó: "Rohaggyá' meg te ge*i, rohaggyon' ki a májad", stb.. még elmenőben is fennhangon... Nagyon tetszik a temperamentumuk, golyót az ilyennek!
2010. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

hihhiii utolsó, na igen ...

még ha nekem is tetszik ritkán egy szép cigánysrác, akkor se lehet vele mit kezdeni sajna, egy borzalom

2010. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Utálom őket! Szemét egy népség!
2010. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!