Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tetszik nektek a roma fiúk...

Tetszik nektek a roma fiúk temperamentuma?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 12:30
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Sértegethetsz de attól még elhiheted,hogy a férjem nem ilyen.Valószínűleg ha ilyen lett volna nem álltam volna szóba vele.Ő sem kedveli az általad említett embertípust én sem.De nem engednék meg magamnak ilyen hangnemet mert akkor mitől vagyok külömb??Nem büdös meg hasonló.Minden attól függ mit hoz otthonról.Tehát Ő nem ilyen.De ha ettől nemek jobb csak sétegess.Ez már nem változtat semmin.Megint szép napot neked.
2010. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
26%

na most akkor leszek objektíven szubjektív:


Egy igényes (!), sportos alkatú, klassz cigánysrácban nekem nagyon bejön, hogy a farka sötétebb... háháháhhááá, de most komcsi, ez tök izgató sztem ... (jó, hát persze most megint arról a bizonyos 1%-ról beszélünk, aki igényes, és ki sem rabol, de azért akad, na, ez tény).


Kinek mi a fontos .... nekem speciel ez egy meghatározó élmény :))

2010. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

Pff

Cigány farok = Az élet értelme.

2010. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
milyen temperamentumról beszélsz??? arról h azt hiszik magukról h ők az istenek meg gigolók???? pfff de szánalmas.. undorító
2010. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Igaz kinek mi a lényeg!A farok szine?Mert,hogy ezt boncolgatod.Tudod mögötte ott az ember mérettől és színtől függetlenül.Ne válaszolj ha nem muszáj mert már nem arról beszélünk ami a fórum lényege.
2010. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

11:44

hát kinek mi ....

2010. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

07:54:

a 9:52-esnek ez a fontos.

2010. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
62%
Hányok tőlük... Bunkó parasztok és uralkodni akarnak az "asszonyon"... bár a legtöbbnek csak dugásra kellesz. Nekem hungarista kell párnak! 15/l A cigányok meg rohadjanak meg!
2011. jún. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
28 a hungaristakbol is keves mar az aki tud viselkedni.. tiszta hippi a legtobb, alkoholistak , oedibalnak az utcan ,fajtalankodnak .. mar szinte ciganyosak..
2018. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az acélbetétes bakancsom imádná mindegyiknek a temperamentumát.
2022. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!