Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tetszik nektek a roma fiúk...

Tetszik nektek a roma fiúk temperamentuma?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 12:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Naná !

Imádom, amikor olyan temperamentumosan megkéselnek, kirabolnak !

2010. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
100%
Isten ments tölük! De figyelj ha szereted ha szidnak,ütnek,vernek, ja és imádsz eltartani valakit 5-6 gyerekkel a karodban,akkor szivet neki!!! Na de azért ennyire alázatos nem lehetsz!!
2010. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
37%
Nos ,10 évi házasságom felbomlott ehy magyar férfival mert csúnyán átvert és kihasznált.Van egy közös most már nagylányunk és nem foglalkozik vele évek óta nem látogatja.Megismerkedtem a mostani férjemmel aki roma származású és csak hálás lehetek a sorsnak,hogy találkoztam vele.Neki is volt már előttem egy rosszúl sikeredett házassága.A volt felesége megcsalta nem egyszer vagy kétszer hanem többször is.(Beszélő viszonyban vagyok a volt nejével és ő sem tagadja a dolgot)Nekik is van egy lányuk aki után a férjem rendesen fizeti a gyerektartást és renszeresen nálunk van.Sőt az előző házasságomból született gyerekemmel is renszeresen foglalkozik tanul vele és semmiből sem hagyja ki.Ha lehetne visszaforgatnám az időt és kérném a sorsot,hogy bárcsak előbb találkoztam volna vele.Ilyen is van.Nem kell elítélni az embereket azért mert romák.Én sem szeretem mindegyiket de fel kell ismerni,hogy van közöttük is jó.Mint ahogy közöttünk is van rossz.Ja és a végére:A volt férjem aki mondom mégegyszer magyar,már a harmadik feleségét fogyasztja minden házasságából van egy-egy gyerek egyikkel sem törődik csak azzal akivel aktuáéisan él.Ja és eladatja a jelenlegi hölgyikével a lakást is utána tovább áll a pénzzel.Ezt csinálta velünk is.
2010. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Az igen. A szaguk nem tetszik.
2010. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
87%
Csak a barna bőr meg a cigány nem ugyan az, amugy 2órát nem tudnák eltölteni eggyel sem, nemhogy még hosszabb távon halgatni a dik meg a more szavakkal kiegészitett mondataikat. Amugy meg nem vagyok rasszista csak egyszerűen nem lehet őket elviselni. na páááá
2010. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
dugasd magad cigánnyal te ribanc
2010. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Olyan vadító, amikor azt mondja: "Pákojjákí!", egyszerűen vadító...
2010. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

20:37

:-DD

Na igen, ez csak a valóság ....

2010. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
38%
Amií Te leribancozol másokat addig nem hiszem,hogy jogod van másokról rosszakat írni hiszen bizonyítod,hogy Te sem vagy más mint ami kijön belőled.De tanulni sosem késő még egy ilyen faragatlan tuskónak sem.Szép napot Neked.
2010. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Tanulás:

Nyelvtanóra következik.


A következő szavak használatát minden mondatban fel kell használni: "more", "dikk má", "pákojjáki", "dzsalok", "raj", "segíly", "ádzs edzs cigit gáddzsó"...

Élvezzük ki e kultúra minden szépségét.

2010. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!