Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kedvelitek a roma származású...

Kedvelitek a roma származású embereket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

11:23

Nem sok összefüggés van abban amit leírtál.

Egyrészt a roma és a cigány nem teljesen ugyanaz, a roma az a kárpáti cigány, aki Magyarországon él, lop, csal, hazudik, gondoltam kultúráltan teszem fel a kérdést.

Másrészt nem értem mi bajod magával a kérdéssel. Nem csak azt lehet kedvelni, nem kedvelni, akit ismersz.

És egyébként nem provokáció, csak a fsz kivan a fajtájukkal, és tapasztalatból van ez a véleményem. Nem egy barátom mandta, hogy hogy rabolták ki őket, pl. nagyon bátor módon 6an körbeállták és bicskával megfenyegették, vagy úgy csapnak rá a csajom fenekére, ill néznek be a dekoltázsába, hogy ott állok mellette és fogom a kezét. És ezek csak töredékei annak, amiket hallok, tapasztalok.

Úgyhogy lehet h provokáció, de ezek után úgy érzem van jogom feltenni egy kérdést velük kapcsolatban.

2010. jún. 27. 12:43
 22/67 A kérdező kommentje:

11:52

Látszik a származásod. Ezzel az értelmes hozzászólással csak a mi igazunkat bizonygatod.

(A helyesírásból is látszik, hogy csak 4 általánosig jutottál.)

2010. jún. 27. 12:46
 23/67 Crepkey válasza:
65%
Szerintem senki se kedveli oket, csak nem mindenki vallja be, hogy irtozik toluk! Valoszinu sokan azert hallgatnak, amikor a romakrol van szo, mert fel a kovetkezmenyektol! Fel attol, hogy rasszistanak nezik, vagy, hogy a ciganyok megorrolnak ra, es megszurkaljak! En kozottuk nottem fel, es biztosa. kijelentem, hogy nem a boruk szine miatt utalom oket, hanem a cselekedeteik miatt! Semmi bajom a kinaiakkal, vagy a negerekkel, mert veluk lehet bekeben elni! Magyarorszagon nincs rasszizmus, csak retteges!
2010. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim válasza:
46%
nem
2010. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
51%

Ma teljesen jogosan leginkárbb rossz dolgok jutnak eszünkbe a cigányságról

http://www.youtube.com/watch?v=lWzdLiWnDo0



A problémának egyaránt van érzelmi és értelmi vetülete.


Az hogy ki kiket nem szívlel az abszolút magánügy!


Az viszont hogy jól-rosszul, de BÉKÉBEN tudjunk élni egymás mellett egy országban abban az ilyen és ehhez hasonló, érzelmeket kicsit talán fel is korbácsoló kérdések-válaszok egyáltalán nem segítenek!


Ha őszinték vagyunk, nem igaz, hogy a cigányok csak rosszat jelenthetnek. Ne feledjétek, hogy az erdélyieket a magyar-verések idején az ottani cigányok védték meg! Talán nem szabadna acsarkodva, vakon általánosítani. Én pl.a jó cigányzenét igenis szeretem!

2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim válasza:
32%
Én csak 1 fajta cigányt szeretek, az pedig a halott cigány.
2010. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim válasza:
13%

B.zi rasszisták vagytok!!!én pl:egy magyar vagyok és semmi bajom a romákkal sőt normálisabbak mint a magyarok!

igaza van a 11:52-nek.ennyit rólatok!!!

2010. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
36%

Így általánosságban nagyon nem. 1-et ismerek közülük, aki rendes, utálja a cigányokat. Persze mindegyik ezt hangoztatja, de ő és a családja tényleg egészen más. Visszafogottabb a legtöbb magyarnál, soha nem is bántotta még csak szóval sem őket, sőt mindenki szereti őket.

Amúgy meg, ha a cigók felszállnak a buszra, rögtön szorítom a motyómat és igyekszem nem rájuk nézni. Igen, kicsit rasszista vok...

2010. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
28%

én összesen 2 öt ismerek aki normális,és azok tényleg azok!!!a lényeg hogy üzleteljen velük az ember xD

a többit akit ismerek annak meg a betoncsizmát tudnám javasolni és úgy ússza át a Dunát

2010. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim válasza:
14%

Nem mindegy Ki Milyen? Hülye rasszisták Miattatok fog kitörni A Fajháború!!!!!!! Nem gyülőlni kéne egymást! Nekem ők a legjobb barátaim! "Később Te is beletod, Cigányak a Legjobb Barátok" és a mondás igaz! Nézd meg a videón!

http://www.youtube.com/watch?v=J-KkmsUjGzc

http://www.youtube.com/watch?v=p_cse-CN4So&feature=related

2010. jún. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!