Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A romáknál "szokás" még, hogy...

A romáknál "szokás" még, hogy az apja veszi el a lánygyerek szüzességét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 SYSTEMMAN ***** válasza:

kedves Attila Eng !


Mint már említettem,én még csak tv-ben láttam telepen élő cigányokat,én eggyel sem találkoztam sohasem személyesen.

Ezért a tisztálkodásukkal kapcsolatban vagy ennek szokásairól nyilatkozni nem tudok.A putris cigányok szót én az épületekre és a környezetre értem.

Amiket gondolom saját kezeikkel, szaktudás nélkül építettek fel ők maguk.

Ha nem tisztálkodnak,az igen sajnálatos és szomorú.

Csakugyan nem kerülne pénzbe,ahogyan a kulturált viselkedés sem.


Minden jót kívánok neked Attila

2012. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
66%
sajnos en rengeteggel talalkoztam munkam soran(kezbesito voltam).neked is szep napot.
2012. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk a szomszédunkban 9-en vannak (amúgy nem panelház). Elég sok mindent tudnék róluk mondani, de ezt nem feltételezném róluk. Amúgy már én is hallottam ezt. Van náluk pár "érdekes", sőt morbid szokás. Én meg azt hallottam, hogy gumikalapáccsal verik a terhes nők a hasukat, hogy a gyerek alapból fogyatékos legyen a segély miatt.
2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!