Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészet és zárkózottság...

Művészet és zárkózottság összefügghet?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy egy igazi művész látásmódja annyira eltér az átlagtól,hogy zárkózottá válik.
2012. jún. 15. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kifejezetten, erősen függ attól hogy milyen témában művészkedsz. Az egyik tanárom pl. barokk festő, elég aktív, életvidám, folyton mindenről beszélget velünk, míg egy lány, aki elég fantasy stílusban rajzol, visszahúzódóbb, csöndesebb.
2012. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki sokat beszél, még lehet zárkózott. Nem mindegy, miről beszél.
2012. jún. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet összefüggés közte.
2012. jún. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi közük egymáshoz. A zárkózottság nem foglalkozás-, hanem egyéniségfüggő attitűd.
2012. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint azért függhet össze,mert a művészek többsége érzékenyebb ,de attól is függ,hogy milyen eszközzel és milyen műfajban tevékenykedik.

Pl egy hegedűművész lehet,hogy zárkózottabb,mint egy latin zenekar zenésze.

A festők között valószínű,hogy több a zárkózottabb,mint a színészek között.Utóbbi esetben a művésznek meg kell mutatnia magát.


Az is összefüggésre adhat okot,hogy az illető eleve zárkózott volt és közben lekötötte magát valamivel és így talált rá a művészetre.

2012. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek sztereotípiák. Művészek között élem a mindennapjaimat, ugyanannyi bohém festővel találkoztam, mint zárkózottal és ugyanannyi zárkózott színésszel, mint harsánnyal. Az érzékenység is sztereotípia. Egy könyvelő is lehet érzékeny, nem csak egy költő.
2012. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, az, hogy elfogadjuk, hogy a költők azok, nem jelenti,. hogy másról nem fogadjuk el.

Furcsán hangozhat, de lehet vki íttól bohém, hogy zárkózott. Bohémnak lenni felületes dolog, kevés érzelmet kell közben kimutatni,.

2012. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!