Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy másokrol...

Miért van az hogy másokrol mindig jó képek készülnek ők sokal szebbek mint én?

Figyelt kérdés

nekik van valamilyen kisugárzásuk vagy mi?

mert nem vagyok csúnya de a képeken vagy ha pl tükörbe látom magam akkor csúnyának látom magam. mit tehetnék ez ellen? kissé zárkozott vagyok az tény és ezt is szeretném feloldani. most megyek középsuliba és nem akarok ott is végig csak ülni és hallgatni, mint vmi idiota. hogían változzak meg és hogyan érjem el h ne érzemme magam semminek?



2012. máj. 23. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Hát van amikor én is igy vagyok,de hidd el,hogy azok a az emberek akikről te azt hiszed,hogy szépek ők is igy vannak vele.Ők is pont ugy éreznek mint te,probáld magad el fogadni ugy ahogy vagy :)
2012. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor kérdeznék még vmit.

uge én szeretem rockot/metalt. mit csináljak? mert ha eszerint öltözködök eszerint itélnek meg és lőttek mindennek. sztetek lehetek úgy is rocker h nem feltétlenül úgy öltözködök? hanem mint egy "normális" lány? az nem lesz komplett ellentmondás?

2012. máj. 23. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

csak vedd fel ami tetszik és amiben jól érzed magad.

emlékszel Kurt mit mondott?

Inkább utáljanak azért aki vagyok, mint hogy szeressenek azért aki nem.

Szóval szerintem semmi értelme jelmezekbe bújni, ha olyan ruhát veszel fel amiben nem érzed magad jól, az hiába lehet akármilyen menő vagy drága, nem fog jól állni rajtad , nem leszel benne szép. Meglátszik a kisugárzásodon.

Van egy ismerősöm, aki viszont mindig úgy néz ki mintha épp fodrásznál lett volna, meg bevásárlókörúton, tudod, olyan igazi nő, gyönyörű, eszméletlen kisugárzással, egyszer beszélgettünk és elmondta hogy általában turizik, 300-500 forintért is talál néha olyan cuccokat amiket máshol "boltban" 4-5000ért adnak. De ő tényleg tudja magáról hogy nem rossz bőr (persze nem önelégült vagy beképzelt, csak tisztában van az értékeivel, mind belső- mind külső értelemben.)

Szóval igazából csak azon múlik hogy TE mennyire látod magad szépnek, mennyire fogadod el amid van, és azt hogy hasznosítod. Jó, tudom, nyálas szöveg de: a szépség belülről fakad!

2012. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!