Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így készülnek a szexi nők!...

Így készülnek a szexi nők! Mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem ennyi erővel én is lehetnék címlapfotó lány, ha fél napig sminkelnének aztán photoshop. Mellesleg nem tudja valaki, h milyen program ez?


2010. jún. 13. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eddig is tudtam, hogy a plakátlányok csak gépen léteznek.
2010. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kit lep meg?:D
2010. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Photoshop
2010. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy Dove-os reklám, vagyis kizárt, hogy nem valami izét akarnak rádsózni ezzel a filmmel.

Én úgy tudom nekik volt ez a természetes szépség reklámjuk, csak hogy elhitessék a nőkkel, hogy ők is lehetnek szépek, ha Dove-os cuccokat vesznek.

És valóban vannak szép lányok (pl. Diane Kruger).

2010. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
épp ezt mondom h én is nézhetnék ki így, csak nincs ennyi pénzem h profi sminkeseket béreljek fel h minden reggel kisminkeljenek h rám se lehessen ismerni:D
2010. jún. 13. 00:39
 6/9 anonim válasza:
93%

én smink nélkül is csinálok bárkiről címlapra való képet, csak jó fotó legyen róla...szal nekem nem kell bemutatni hogyan működik a szgépes utószerkesztés :D


"életművész"

2010. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

:D Ez érdekes. Amúgy így az egész testet meg lehet csinálni gondolom. Fenék, cici, has, minden.

De miért nem választanak amúgy is szépet...? minden ego nélkül Ennél még én is szebb vagyok. Pedig elég kritikus vagyok magammal...

2010. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt eddig is lehetett tudni.Photo shop.Mindenki lehetne címlap/plakát lány.

22/L

2010. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A videotól függetlenül ismerek nagyon sok olyan lányt aki van olyan szép, hogy akármilyen smink vagy photoshop nélkül címlapra kerülhessen..

Ez a videó meg már megvan vagy 5 éve, lejárt lemez..

A szépségért megkell dolgozni..

2010. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!