Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ismertek ilyen embereket,...

Ti ismertek ilyen embereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ez egy kicsit hülyén fog hangzani de érdekes dolog.


8.-os vagyok. Van egy elég stréber gyerek az osztályban, tényleg rengeteget tanul(csak azért nem kitűnő mert fizikából meg kémiából hülye), de nagyon zárkózott és nem beszél senkivel az osztályban kb csak velem.Semmiről nem lehet vele rendesen beszélgetni, a komunikációs kézsége szinte nulla. De viszont velem jóban van. Annyira, hogy mindenhova követ, mint az árnyékom, és minden ötöséről beszámol nekem. És ez hülyén fog hangzani, de állandóan ilyen hülyeségeket mond amiről azt hiszi hogy vicces. Például egyszer mondja, hogy képzeljem el hogy egy manó úszkál az akváriumban. És ha nem röhögök a "poénjain", akkor megkérdezi hogy mi bajom van. Nem fogja fel hogy ez nem vicces!

Amikor beszélgetek valakivel mindig odajön és szinte elráncibál onnan. Néha már naqyon idegesít!


Én se vagyok ilyen központi ember az osztályban, de ő komolyan mondom szánalmas.

És ne higgyétek hogy gonosz vagyok mert ilyeneket mondok róla, mert az elején én voltam az aki odamentem hozzá mert láttam hogy egyedül van. Azóta csinálja ezt.

Hiába próbálom barátkoztatni vagy valami, mindig csak engem idegesít.



Mit tennétek a helyemben??


2012. márc. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak ilyenek. Én is ismerek egyet, ő már kilencedikes. És igaz, hogy rendkívül okos, mégsem képes beszélgetni semmiről senkivel, és nagyon butának tűnik emiatt. Szóval vannak ilyen nem szokványos személyek. Türelem kell hozzájuk. Mivel nehezen barátkoznak, ragaszkodnak ahhoz az egyhez, aki szól hozzájuk. Légy vele kedves, de más barátaidról ne mondj le miatta. Lehet, egyszercsak kinyílik a néma gyerek, és lesz egy nagyon jó barátod. De azért legyenek ott a többiek is.
2012. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem az osztálytársadban:PEgy kicsit.
2012. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kicsit magamra ismertem. :D Csak én nem tanulok annyit. Nekem főképp az a problémám, hogy társaságban nem tudok beleszólni a beszélgetésbe, ha csak egy emberhez szólok akkor meg nincs témám, amit mondhatnék. Szerintem szánalmasnak tartanak, de már régóta ilyen vagyok és nem tudok változni. Tényleg a legcélravezetőbb a türelem. Esetleg szólhatsz neki finoman, hogy nem jók a viccei.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én megértelek titeket,tudom milyen kiközösített lenni, alsóban én is ilyen voltam. De ilyenek azért biztos ti sem vagytok.

De hiába, nem változik meg. Például szerveztünk egy programot néhány gyerekkel, de hiába hívjuk többen is azt mondja hogy nincs kedve. Pedig a programhoz biztos van, csak a társasághoz nem.

2012. márc. 3. 15:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha meg megmondom neki hogy nem vicces, akkor megsértődik.
2012. márc. 3. 15:11
 6/6 anonim válasza:
hát látom csaj vagy (ha nem ak bocsi :F) de mond hogy hagyjon békén mert kicsi az esély hogy vlmikor ki "nyilik" még. de ovatosan :D
2012. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!