Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megtörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtörni egy viszonylag zárkózott 19 éves fiút aki sokat csalódott már?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerem, de valamilyen szinten nagyon nehéz megtörni őt, és nagyon rossz ez, mert sosem tudom mit gondol, nem látszik az arcán. Azt mondta azért ilyen,mert sokat csalódott, és ezért már nem mert megnyílni csak nagyon nehezen, ehhez valamit el kell érni a nőnek. Nem akarja hogy úja megtörténjen vele a csalódás. Szerdán együtt voltunk, és megtörtént ami 9 hónapig nem történt meg.

19/L

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30399..



2012. jún. 7. 11:41
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy olyan hatással van rám a közelsége, és hogy ha rám néz, hogy nem merem sokszor megcsókolni, megérinteni ( ezt még a legkönnyebb ) , megfogni a kezét, vagy megölelni. Ő pedig nem lép ilyenekben, hogy ha én sem lépek. Olyanokat vettem észre ilyenkor az arcán, mintha küldene egy jelet testbeszéddel, hogy lépjek, de egyszerűen rengetegszer nem merek még mindig. Segítsetek : ((
2012. jún. 7. 11:51
 2/29 anonim ***** válasza:

Legyél vele együtt és adj neki időt, ennyi.



De kifejthetnéd hogy végülis mi történt, mert a kisregényedet nem nagyon sikerült értelmezni, fel van sorolva a fél abc, rendesen néztem hogy mivan. :D

2012. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Lényeg hogy mikor megismertem volt barátnője, nekem nem volt senkim, de tiszteletben tartottam hogy van valakije. Elkezdtem felé érzelmeket táplálni, csak olyan fontossá vált nekem számomra, hogy mikor vége lett neki a barátnőjével inkább nem jöttem vele össze, mert féltem hogy elveszítem. Ő akkor akart összejönni velem amikor közöltem hogy megismertem valakit. Előtte meg nem. Sokat csalódott már mindig kidobták és ezért már nem mer megnyílni, keveset mutat magából érzelmileg, testbeszéddel mindenhogy amit csak fellehet sorolni. 9 hónapja ismerjük egymást, volt egy kisebb szünet köztünk hogy nem találkoztunk, mikor mindketten más irányba mentünk, emellett én mindig sokat gondoltam rá, és legbelül mindig szerettem. Aztán felkeresett nem rég , azóta megint újra beszélgetünk, találkoztunk, és 9 hónap után megtörtént tegnap hogy lefeküdtünk. Előző nap mikor találkoztunk, kérdeztem tőle miért ilyen furcsa ez volt kedden. ÉS a válasza az volt, amit az elején írtam, hogy a sok csalódás miatt nehezen nyíl, inkább kevesebbet mutat magából, mert attól fél hogyha többet fog és kimutatja az érzelmeit összefog törni ismét, és ezt megakarja akadályozni. 9 hónap alatt sosem történt köztünk semmi, se csók, se sex, annyi hogy puszi, simogatás, megölelés. 9 hónap eltelt, és mondtam neki mikor újra felkeresett hogy engem még mindig érdekel, ez nem elég bizonyíték ?
2012. jún. 7. 12:01
 4/29 A kérdező kommentje:
Nagyon távolságtartó volt mindig érzelmileg. Nagyon rossz érzés, én csak várok a csodára, azt akarom hogy megnyíljon nekem, de ha nem mer megnyílni, én sem merek közeledni felé, nem fogom tudni megcsókolni, vagy megölelni, meg semmi, mert nem tudom mit gondol, mit akar, és akkor meg ő fogja azt hinni hogy most meg mivan ??? Nem tudom mit tegyek :(
2012. jún. 7. 12:05
 5/29 anonim ***** válasza:

Teperd le, erőszakold meg...

De mi az ami 9 hónapig nem történt meg? Tippem sincs.

2012. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Te, 9 hónapig hozzád se nyúlt aztán egyből megdugott? Viccelsz?
2012. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a linkes részt, az sokat számít. 9 hónapig nem volt semmi, mert volt barátnője, aztán nem volt, aztán megtehettem volna vele de nem akartam, mert olyan fontos volt számomra érzelmileg meg emberileg, hogy inkább nem jöttem vele össze és maradjunk barátok, minthogy lefeküdjünk, együtt legyünk,és kitudja 1 hét múlva szakítunk. Nem mertem vele összejönni, ez a lényeg ,mert féltem hogy elveszítem. Inkább a barátja maradtam mint hogy a társa legyek. Aztán újra beszélgettünk, talizgattunk, moziztunk,kajáltunk,shakeztünk,stb ,aztán lementem hozzá és lefeküdtünk.
2012. jún. 7. 12:12
 8/29 A kérdező kommentje:
5/7 es. A szexről beszélek és csókról.
2012. jún. 7. 12:13
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha megtörni akarod akkor neki se állj...;)

Nem egy dió amit fel kell törni, vagy egy ló amit be kell törni...

Egy ember. Még ha pasi akkor is vannak érzései.

2012. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Na ,szóval te szerelmes vagy a srácba.

Ő meg nem kezdeményez mert akut önbizalomhiány van, te meg nem mersz mert neked is. :D

Holott 9hónapon keresztül mentél utána, meg a gyerek sem keresett mást.


Simán kezdeményezz te, mássz rá ha kell, viszont arra figyelj hogy mindig legyél totál őszinte vele, ez a legfontosabb.


Amúgy nem Krisztinek hívnak? Kisértetiesen hasonlít a sztori az egyik haveroméra, még az életkor is stimmel.

2012. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!