Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megtörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtörni egy viszonylag zárkózott 19 éves fiút aki sokat csalódott már?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerem, de valamilyen szinten nagyon nehéz megtörni őt, és nagyon rossz ez, mert sosem tudom mit gondol, nem látszik az arcán. Azt mondta azért ilyen,mert sokat csalódott, és ezért már nem mert megnyílni csak nagyon nehezen, ehhez valamit el kell érni a nőnek. Nem akarja hogy úja megtörténjen vele a csalódás. Szerdán együtt voltunk, és megtörtént ami 9 hónapig nem történt meg.

19/L

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30399..



2012. jún. 7. 11:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Spanyol inkvizíció
2012. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek. Ezt inkább a töri részen alkalmazd ezt a választ :)
2012. jún. 7. 14:59
 23/29 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor a komoly válasz:

A spanyol inkvizícióval meg lehet törni egy viszonylag zárkózott 19 éves fiút aki sokat csalódott már.

2012. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
kifejtenéd részletesebben, hogy hogy lehetne, vagy olvassam el ezt meg a gestapot ?
2012. jún. 7. 16:57
 25/29 anonim ***** válasza:

Persze.

Mosolyogj mindig amikor vele vagy, hívd el táncolni, sétáljatok sokat, smároljatok sokat. Ne akarjál mindenáron betörni hozzá, csak szépen lassan. Menjetek el fürödni, hagyd, hogy észrevegyen :) Áh, és ne csinálj jeleneteket, azzal elriasztod. Ja és átfutottam a sztorit is A-Z-ig.


Ha nem jön be se a gstapo, se a spanyol inkvizíció, próbálkozz a diótörővel. A Csajkovszkij-féle verzióra gondolok.

2012. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Na figyelj, te lány! :)

Én például szinte 100%-ban olyan vagyok mint a te pasid!

A lehető legminimálisabb az érzelmi mimikám, de emögött sokkal több rejlik érzelmi szinten, mint azt sokan hinnék! Szerintem minden pasiban/nőben megvan némi nemű tartózkodás, ha sokat bántották őket előtte! Bennem is! Talán még túl sok is.

Olvasván a belinkelt miniregényedet, abban biztos lehetsz, hogy nem csak "azt" akarja! Legalábbis én ezt vettem le belőle. Csak fél kimutatni az érzéseit, de ezt már persze ő is mondta, te is írtad.

Hogy mivel "törhetnéd" meg ezt az ellenállást? Beszélni, beszélni, beszélni vele! Próbáld meg elitetni vele, hogy te nem leszel olyan, nem fogod őt eldobni, megbántani, ha valami nincs rendben.

Olyan jó volt olvasni, hogy még van ilyen erős kötődés/vonzódás két ember között, csak hát mind a ketten kicsit tapasztalatlanok még a témában, és ha jól látom féltek kimutatni egymás előtt, mit is éreztek igazán a másik iránt! De ne tegyétek! Legyetek bátrak, mondjátok ki mit éreztek! És még egyszer mondom, próbáljatok meg minél többet beszélgetni!

Jó volna olvasni később, hogy hogyan is alakul köztetek ez a dolog!

28 F

2012. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, most annyira megnyugodtam, hogy bekönnyeztem a boldogságtól. Bárcsak így lenne utolsó válaszoló. Előtte levő, megfogadom a te tanácsodat is. Igazság szerint sosem találkoztam még ilyen pasival, és ez nekem annyira új, lehet ez a baj, és ezért félek ettől, és nem merek előtte én sem kitárulkozni teljesen, de hogy ő nem mer szinte semennyire, ilyen pasit még nem láttam. Csak ez az egy ami miatt félek, hogy nem látom az érzelmeit, mit gondolhat mikor velem van?? ÉS ez rossz nekem, mert akkor mit/ hogy viselkedjek vele ? ! Tegnap nála voltam, mikor megtörtént a dolog, és utána elaludt. Egész végig míg aludt simogattam az arcát, és a hasát. Néztem 1 órán keresztül ahogy aludt. Mindig próbálok hozzá közeledni, megölelni, magától nem mer megölelni, de ha én megölelem tök aranyosan vissza ölel meg csókol. Miért nem simogat, vagy ölel meg, vagy csókol meg ? Csak akkor teszi ha én is. Ez az amitől félek, hogy miért ? Rendben, folytatom a regényt, ha van haladás, és mindenféleképpen írok ide :)
2012. jún. 7. 17:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne parázz, jól csinálod. Alvás közben tessék mindig kényeztetni, ölelni. Ne találd ki mi van a fejében, kérdezd meg tőle, beszélgess vele. Hagyd, hogy kimondja, ne szúrj közbe semmilyen megjegyzést. Tanuld meg az értő hallgatás módszerét.
2012. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A folytatás: Egy szemétláda, aki játszik más érzelmeivel, eltelik ennyi idő, még az sem gáz ha lefekszel vele 9hónap ismeretség után...khm..mindjárt 10 és azt válaszolja arra a kérdésemre hogy: Te most szeretnél velem lenni? Hogy: jól érzem magam veled.....de...... nem tudok most erre konkrét választ adni.. Itt jöttek a félrebeszélések,és a végén az hogy én vagyok a hibás. Mondom,na látod,ezt a hibát nem akartam elkövetni mikor megismertelek,maradtunk volna inkább barátok, de így is elveszítettem és még szerinte én kombinálok...Ennyit a hazug "barátokról" vagy már annak sem nevezem őt. Csalódtam egy életre, itt a szép történet vége. Köszönöm a válaszolóknak a biztatást, túl szép is volt.
2012. jún. 8. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!