Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megtörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtörni egy viszonylag zárkózott 19 éves fiút aki sokat csalódott már?

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerem, de valamilyen szinten nagyon nehéz megtörni őt, és nagyon rossz ez, mert sosem tudom mit gondol, nem látszik az arcán. Azt mondta azért ilyen,mert sokat csalódott, és ezért már nem mert megnyílni csak nagyon nehezen, ehhez valamit el kell érni a nőnek. Nem akarja hogy úja megtörténjen vele a csalódás. Szerdán együtt voltunk, és megtörtént ami 9 hónapig nem történt meg.

19/L

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30399..



2012. jún. 7. 11:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Idáig azért sem " dugott " meg, ahogy te fogalmaztad, mert én nem akartam. Most viszont már úgy éreztem, hogy ennyi idő eltelt, és nekem ő kell mindenhogy. De még akkor is, nem ő lépett a szexnél, hanem én. De éreztük ettől függetlenül is, hogy tegnap mikor nála voltam, megfog történni. Még sosem voltam nála. A csók is csoda volt számomra hogy eljutottunk odáig múlthéten történt meg az is csak.
2012. jún. 7. 12:22
 12/29 A kérdező kommentje:
9/11 es. Úgy értem hogy megtörni, hogy valamit picive többet mutasson magából, hogy tudjam legalább mit érez, gondol, mert ebbe belefogok örülni.
2012. jún. 7. 12:25
 13/29 A kérdező kommentje:
10/12 es. Nem futottam utána sosem. Volt köztünk valami érzelmileg, régen legbelül. Aztán mindketten irányt váltottunk mert én nem akartam összejönni,mert féltem. Aztán felkeresett, néha persze akkor is beszéltünk, csak felhívott,, hogy talizzunk. Aztán talizgattunk, és kisebb léptekkel de a csók is megvolt, meg minden. Igaz sok idő telt el, de lehet így kellett lennie. Nos, vélemény, segítség ?
2012. jún. 7. 12:27
 14/29 A kérdező kommentje:
JA, amugy nem Kriszti vagyok :D De én is ismerek egy Krisztit akinek van hasonló története :D Gödöllői vagy ?:D
2012. jún. 7. 12:29
 15/29 anonim ***** válasza:
legyél vele nagyon sokat, éreztesd vele hogy fontos neked és hogy benned nem fog csalódani. próbálj mindig a kedvébe járni öleld meg ha látod rajta hogy nem mer kezdeményezni nézz mélyen a szemébe beszélgess vele a problémáiról:) én ezt szeretném mert sajna én is nehezen nyílok meg:S
2012. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Gestapo?
2012. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16/16 os, hogy jön ide ez a fogalom ?
2012. jún. 7. 14:53
 18/29 A kérdező kommentje:
*16/17
2012. jún. 7. 14:54
 19/29 anonim ***** válasza:
Kérdezted, hogy lehetne megtörni a gyereket, erre írtam, hogy Gestapo? De ha neked jobban tetszik, lehet NKVD is (Y)
2012. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
NAV
2012. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!