Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Oszinten! Beloletek mi valt...

Oszinten! Beloletek mi valt ki irigyseget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 22:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Milyen okossagra gondolsz? Nekem ugy tunik, hogy egyesek a sajat lustasaguknak betudhato keseru eletukert mast okolnak ahelyett, hogy a sajat eletuket hoznak rendbe.
2010. jún. 16. 22:42
 12/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki gazdag családba születik


Kapja a segélyt a semmire


Gazdag pasik akiknek modell barátnőik vannak

2010. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Általában én is arra vagyok irígy, amikor azt látom, hogy a velem egykorúaknak, vagy a nálam fiatalbbaknak a szüleik mindent megvesznek, fizetnek (jogsi, autó, drága cuccok, saját lakás), míg nekem az alap dolgokra is kuporgatni kell a pénzt. Vagy a másik ilyen, amikor egy nő nem ért semmihez, semmit nem dolgozik, de a férje a feneke alá teszi az autót, meg minden egyebet, miközben a nő semmi hasznot nem hoz. Nem azt mondom, hogy szeretném az ő életüket élni, mert nem szeretném, de ettől még irigylem azt, ami nekem sosem lesz, vagy legalább is így fiatalon nem.

23/L

2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Érdekes,én a gazdagságot nem irigylem,mert tudom,hogy én magam is meg tudom azt teremteni,míg azok,akik ingyen kapták nem hiszem,hogy tudják értékelni,és szerintem gyengébbek is,mivel nem valószínű,hogy bármiért küzdeniük kellett volna.Hülyeség,de én sokszor mások külsejéért irigykedem.
2010. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal hogy sokan másokat okolnak a saját lustaságuk miatt,én soha nem voltam ilyen.Nem támogattak otthon,mégis előteremtettem a pénzt,nem néztem azt ki mit csinál,vagy kinek mennyi van,mert ez engem nem érdekel.Csak a saját dolgommal foglalkoztam.Ha az ember akar,akkor tud is:)
2010. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ami engem a legjobban idegesít, már leírta az egyik válaszoló. Pl.: ha szigorlatra valaki a 175 tételből csak 40-et tanul meg, és "belehúz" azokba és mindezek mellé még az egyik legrendesebb vizsgáztatóhoz kerül.


Az anyagiak miatt csak akkor "irigylek" valakit, ha az illető semmit sem tett érte.

Pl.: Arra irigykedek, aki a lottón nyer 5 milliárdot, de arra nem, aki évekig hajnaltól éjszakáig gürizett és abból a pénzből sok kockázattal összehozott egy vállalkozást, mellyel havonta több milliót keres.

2010. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy igazsagot mondtal utolso.

En igazabol azert nem nezem jo szemmel ezeket a beszolasokat tole es azert bant ez a dolog, mert szinte engem hibaztat, mert belole nem lett annyi es nem ertem, hogy miert...mindenki a sajat szerencsejenek kovacsa.

2010. jún. 16. 22:54
 18/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig voltam irigy az olyan emberekre akik egészségesek. Én gyerekkorom óta inzulinozom magamat napi 4-szer. Aztán pár éve fordult a kocka a fejemben, mert egy közeli ismerősömet két hét alatt elvitte a rákbetegség. Azóta másként vélekedem. Már nem vagyok irigy senkire, örülök hogy élek!
2010. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Marmint utolso elottire gondoltam, hogy igaz, hogy aki akar, az tud is valamit tenni a maga erdekeben, de aki csak a rosszindulattal, pletykaval tud foglalkozni, annak az elete nem tud elore haladni.
2010. jún. 16. 22:56
 20/28 A kérdező kommentje:
Ez is ertheto utolso. Az egeszseg nagy kincs, de csak akkor ertekeljuk, amink van, amikor latjuk, hogy masoknak meg annyi sincs, sokkal rosszabb az egeszsegugyi kondiciojuk.
2010. jún. 16. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!