Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Oszinten! Beloletek mi valt...

Oszinten! Beloletek mi valt ki irigyseget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

ha valakinek az ölébe hull minden, míg nekem rettentő sokat kell gürizni ugyanazért (és ez nem feltétlen anyagi jellegű dolog)

Amúgy leginkább semmi, nem szeretem a negatív érzéseket túl sokáig rágni...

2010. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ezen sokat gondolkodtam. Mondjuk ha valakinek kevesebb tanulással több dolog ragad meg a fejében, vagy ösztönösen ráérez olyan dolgokra, amelyeket nem lehet tanulni (empatikus, jó beleérző képességű, ilyesmikre gondoltam, nem spirituális dolgokra...). 21/L
2010. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom nekem ugrott par napja, hogy nekem konnyu, mert vannak diplomaim, neki meg nincs csak 8 altalanosa, pedig tanulhatott volna, a szulei nem gatoltak. Ilyen esetben jogos az irigyseg, mikor valaki valamiert dolgozott, a masiknak meg ugyanugy meg volt a lehetosege, de o nem elt vele? Mert en ezt nagyon igazsagtalan beszolasnak tartom.
2010. jún. 16. 22:25
 4/28 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes.Én inkább annak örülök hogy nem pazaroltam el az időmet,meg a pénzemet diplomára,mert így sokkal előrébb vagyok.Én ilyesmiért tuti nem lennék irigy.
2010. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne elismertebb az olyan munka, amihez 8 osztály elegendő. Nehéz megítélni, mennyire lehetett jogos a konkrét esetben. Talán még anyagi nehézségek is akadályozták, célszerű volt mihamarabb pénzt adnia a háztartásba. Rohadt egy nép ez!
2010. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De neki nincs munkaja, sehova nem veszik fel es csak reszmunkaidoben takarit, amit viszont ledegradalo munkanak tart...nem tudom, hogy ferfi vagy vagy no, de noknek nem nagyon van munka, ha nincs iskolajuk, mert nem tudnak elmenni epitkezesre dolgozni meg kinti ketkezi munkat vegezni. O azt varta, hogy majd beul egy irodaba 8 altalanossal.
2010. jún. 16. 22:35
 7/28 anonim ***** válasza:
en csak akkor leszek irigy, ha masnak ugyanannyi munkaval tobbet sikerul elerni, mint nekem. vagy kevesebb munkaval ugyanannyit, stb. de arra nem vagyok irigy, ha vmit en is megtehettem volna, megsem tettem, mert lusta voltam, mas meg megtette, es jol jart vele...az az en hibam...
2010. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azokra nem vagyok irigy akik megdolgoztak azért amilyük van. De engem is tud bosszantani, hogyha valaki egész életében linkeskedik és jobban jár mint én. Pl. valaki csak 10 tételt tanult meg és kihúzott egy olyat amit pont tudott én meg az az egyet amit nem. A többit meg fújtam...pfff

2010. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,és tudom hogy nehéz munkát találni,pont ezért azt mondom,hogy ez miatt nem árt 1-2okosságot kitalálni.Másképp nem megy.
2010. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te ugy erzed, hogy a diplomaval elpazaroltad volna az idodet. Ez az ember celjain mulik. Szakmunkasra is szukseg van epp ugy, mint diplomasokra, mert orvos, tanar diploma nelkul nem lehetnel. De ennek az illetonek, akirol szo van, nincs szakmaja.
2010. jún. 16. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!