Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homokosokat és leszbikusokat...

A homokosokat és leszbikusokat nem lehet valahogy kigyógyítani ebből a ferde hajlamból? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 23:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
a 17.30-asra reagálva: Az, hogy egy testvérpár (2 fiú)együtt nő fel, ugyanaz a 2 szülő neveli látszólag ugyanúgy, nyilvánvalóan nem jelenti azt, hogy mind a 2 fiút ugyanazok a hatások érték, amíg felnőtt. Mást szeretnek csinálni, más emberek között mozognak az iskolában... Mivel különbözőek a gyerekek, és a gyerekek különféle dolgaira máshogy reagálnak a szülők, egyformán nem is lehetett nevelni őket, ahogy a 10.47kor idézett írásban is olvasható. Ennyiből természetesen nem lehet megmondani, hogy mit kellett volna másképp a szülőknek. Lehet, hogy semmit. Vannak férfiak, akiknek kicsit nőies a viselkedése, de attól még nem melegek, és nem is transzvesztiták, a nőket szeretik és rendes családapák lesznek ők is.
2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem lehet egy testvérpár két tagját sem teljesen egyformán nevelni, ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy valószínű, hogy azonos nevelési elveket követtek a két gyerek esetében, hiszen ugyan arról a két emberről van szó. Meg hát ugye ismerem is az egész családot, hiszen rokonaim, a nagybátyám konkrétan egy tündér ember, nem mondható el, hogy nem volt megfelelő apakép, mert él hal a fiaiért.

Azt meg, hogy az illető meleg, nem abból gondolom, hogy nőies, hanem konkrétan tudom, mert felvállaltan homoszexuális, az elsők között voltam, akiknek annak idején elmondta, mert mindig is nagyon jó barátok voltunk.

2010. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért vitáztok még a hatásokról most is, mikor már régóta meg tudják mondani a méhben lévő embrióról, hogy mennyi esélye van arra hogy homoszexuális lesz. Ezt természetesen egyik kórházban sem mondják meg, direkt. (Lehet tippelni miért) Tehát génekhez lehet kötni, aki az őt ért hatások miatt lesz homoszexuális, az igazából nem az. Erre van számtalan példa: pl egy fiút 2 férfi nevelt, ezért természetesnek tartotta gyerekkorától, hogy ő is az, fiúkkal ismerkedett, de csak majd' 30 évesen jött rá, hogy mégsem. Szóval ez nem betegség és nem is olyan állapot amin változtatni lehet vagy gyógyítani.
2010. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
54%
Nem tudom...szerintem ebből nem lehet csak úgy kigyógyítani az embert..ez nem betegség...azok az emberek akik a saját nemükhöz vonzódnak semmi rossz nincsen.és ha tényleg ez a helyzet akkor ezt egy két terápiával nem lehet csak ugy megszüntetni...meg ha az ember nem is akar meg mondjuk nem is tudna heterósodni.
2010. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
A melegek nem betegek
2016. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!