Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homokosokat és leszbikusokat...

A homokosokat és leszbikusokat nem lehet valahogy kigyógyítani ebből a ferde hajlamból? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 23:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
77%
Nem, mivel nem betegségről van szó.
2010. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
25%
De,ki kéne,mert betegek.
2010. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
lehet, hogy valamilyen mentális, pszichés betegségük van. mert azért ez mégiscsak egy abnormális viselkedés vagyis betegségnek is nevezhetjük.
2010. febr. 10. 23:59
 4/45 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem betegség, genetikailag így vannak kódolva. Vannak persze "divatb.zik", de gondolom, nem rájuk gondolsz.

Egyébként megkérdezhetem, miért zavarnak téged? Közvetlenül érintett vagy a témában? Miért nem mindegy, hogy mások mit csinálnak egymással.

Engem pl. egyáltalán nem érdekelnek, amig nem engem szemelnek ki maguknak. De ha így lenne, akkor elmondanám, hogy én nem vagyok homoszexuális, és ennyi.

2010. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
65%
nem abnormalitás, és nem rendellenesség, csak alternatív szexuális érdeklődés. Nincs vele semmi baj.
2010. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
58%
Az 1940-es, 50-es évekig voltak ebben a tévhitben, hogy ez betegség, rengeteg módszert kipróbáltak hormonkezeléstől kínzásokig, szóval több évtizedig próbálkoztak evvel, de mivel semmi hatása nem volt, abbahagyták. Utána tudsz nézni részletesebben is ha érdekel. Ez olyan mint pl valaki túl magas vagy alacsony, nem betegek, csak eltérnek a megszokottól. Lehet, hogy van köze a génekhez (pl hajlamosító tényező), de a mai napig kutatási terület, és úgy tudom ez az emberrel született dolog ezért már az anyaméhben meg tudnák mondani az identitást..
2010. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem éppen ezért legalább 4 nemnek kellene hivatalosan lennie!
2010. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

csak annyiban érint, hogy egy ismerősömről kiderült, hogy meleg, nagyon csalódott vagyok, nem is gondoltam volna róla.

eddig felnéztem rá, most is, de azóta, hogy ez kiderült, nem tudok nem gondolni rá, ha látom, szóval veszített a presztízséből előttem.

2010. febr. 11. 00:22
 9/45 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy sokkal több a homoszexuális az úgymond kultúremberek között. akik egyszerűbb emberek, azok között meg alig van.


lehet, hogy ez is csak olyan megjátszott dolog, mint sok esetben a pszichés betegségek. mikor valaki nem mer kimozdulni otthonról, tömegiszonya van, és hasonlók, ezeket mind képzeld betegségnek tartom.

ha nem lenne mit ennie, kopogna a szeme az éhségtől, muszáj lenne dolgoznia menni, akkor eszébe nem jutna ilyesmivel foglalkozni, hogy emberek közé kell mennie, sőt, annak örülne, hogy mindig emberek közt lehet, a kollégái közt pl, van munkája, van mit ennie.


a homoszexualitást is amolyan "civilizációs betegségnek" tartom. akkor viszont kell, hogy legyen valamilyen gyógymódja.

2010. febr. 11. 00:28
 10/45 A kérdező kommentje:
képzeld = képzelt
2010. febr. 11. 00:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!