Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homokosokat és leszbikusokat...

A homokosokat és leszbikusokat nem lehet valahogy kigyógyítani ebből a ferde hajlamból? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 23:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, sokan nem tudnak jó dolgukban mit csinálni, mindenféle gátat állítanak saját maguk előtt, de azért van aki komolyan beteg és azért nem tud elmenni. A homoszexuálisokkal is máshogy van. Nem értem miért gondolod ezt az emberel született betegségnek. Ált sokat szenvednek amiatt, hogy azok. Nem véletlenül titkolják sokan akár évtizedekig is.
2010. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

Hát, az egy dolog, hogy mit gondolsz róla, más, hogy mi az igazság.


A homoszexuálisok minek játszanák meg? Van különbség azért pszichés betegség és homoszexualitás között. Kérdezz meg egy pszichiátert.


Másrészt kényszerhelyzetben Te is ugyanúgy rávennéd magad a homoszexualitásra (pl. börtön), mint egy homoszexuális a heteroszexualitásra. Ez nem bizonyít semmit.

2010. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

pont nem gondolom, hogy velük született betegség lenne, mert főleg a jómódú emberek fordulnak elő szép számmal, ott is inkább azokban a családokban, ahol túl finomkodó, művészlelkületű fiúcskákat nevelnek.

ez inkább valamilyen szerzett lelki nyavalya szerintem. (a legtöbb esetben)

2010. febr. 11. 00:44
 14/45 A kérdező kommentje:
nő vagyok, és sosem lennék leszbikus semmilyen körülmények között sem, taszít az ilyesmi.
2010. febr. 11. 00:48
 15/45 anonim ***** válasza:
42%
Te tele vagy előítéletekkel. Nem igaz, hogy csak finomkodó művészlelkek lennének azok, legfeljebb ők jobban kifejezik vagy nem szükséges titkolniuk annyira mint pl egy jogásznak, orvosnak stb. Szóval butaságot írtál, azt már leírtam, hogy ez egy olyan dolog amit a méhben lévő embrióból is meg tudnak állapítani, ami azt jelenti hogy az esetek többségében nem szerzett
2010. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy az ilyen férfiak és nők annyira félnek az ellenkező nemhez közeledni, hogy inkább a sajátjukat választják? valamilyen belső gátlás lehet bennük, hogy úgy érzik, nem találják meg a másik nemmel a közös hangot.
2010. febr. 11. 01:11
 17/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2010. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
57%
Már hogy ne lenne rendellenes? Ha valaki kizárólag a saját nemével él szexuális életet, akkor képtelen a reprodukcióra. (Amire elvileg minden élőlény ösztönösen törekszik) Azaz ez baromira rendellenes. Egyedül a biszexualitás az, ami még "egészséges" -nek mondható, mivel ott még van lehetőség a szaporodásra. (Amúgy simán lehet, hogy a homoszexualitás betegség, mint pl.: a pszichopátia. Az a gond, hogy most a ló másik oldalán van a többség, és teljesen egészséges dolognak mondják ezt, hogy ne szólják le őket a véleményükért. Így viszont nem tudnak objektíven véleményt nyilvánítani.
2010. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
81%

Nem leht,ha lehetne hidd el sokan kezeltetnék magukat közülük.A kultúremberek között nem több a meleg,csak gondolom van anyagi hátterük,nem féltik a munkahelyüket,hogy kiutálják a többiek.A "kultúrszülök" nem tagadják ki a gyermeküket,ha kiderül,így könnyebb felvállalniuk.

Elméletileg egy deviáns viselkedési formának minősül,vagyis az átlagtól eltérőnek.Deviáns viselkedés lehet még a bűnözés,alkoholizmus,drogozás,prostitúció.Bár az utóbbik istenigazából választott viselkedési formák.Ez nem választható.

Egy kis empátiával elgondolkodhatnál azon,hogy milyen lehet így leélni az életüket.Biztos nem kellemes.Minden ember boldogságra vágyik,mert csak egy életünk van.Nekik ebből a terhelt életükből kell kihozni a legjobbat.

Ha valamelyik gyermekem meleg lenne,minden ellenérzésem ellenére TÁMOGATNÁM,mert szeretném ha boldog lenne.Én már ezen is elgondolkodtam

Egyébbként tanultam:szociológiát,pszichológiát,jogot,etikát.Ezt csak azér írom,hogy látszódjék,hogy nem a média,vagy esetleg párt sulykolta belém ezt a véleményt, hanem saját termés.....

2010. febr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%
igenis ki lehet, volt már olyan orvos aki sikeresen gyógyított ki melegeket, mivel csak egy kis részüknél genetikai, nagyobb részüknél pszichológiai.
2010. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!