Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted gáz dolog e az,...

Szerinted gáz dolog e az, hogy ha egy 18-20 éves lánynak gyereke van már és mellette egyedülálló is?

Figyelt kérdés

Én nem tartom normális dolognak. Manapság már ez a divat, hogy 20 évesen kell a gyerek akkor is ha csak 1-2 hónapja van együtt a pár? Iszonyat felelőtlenség ez a fiatal lányoktól szerintem.

Nagyon sokan vannak így, sok gyerek fog felnőni az egyik szülő nélkül vagy valami pótapukával aki lehet, hogy 1-2évente változik.


szánalmasnak tartom az egészet.


2009. dec. 23. 11:22
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Szüljetek fiatalon ahogy akarjátok! nem nem akarok én hitvallást terjeszteni, mindenki a saját életét cseszi el.


De később ne sírjatok amikor nincs munkátok nincs pénzetek és, hogy a gyereketek ne rongyokban járjon. Rohadtul nem foglak titeket sajnálni, csak a gyereket.

2009. dec. 23. 12:43
 32/43 anonim válasza:
86%
Rendben, de te se sírj, hogy nincs senkid, aki miatt érdemes lenne élned, és magányosan fogsz meghalni. Szerintem megegyeztünk!
2009. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
44%

12:31: Fiú vagyok.

Hívhatsz aminek akarsz. Őszintén szólva fiatalon irtózom a gyerekektől, főleg a kisbabáktól. Gyermekes anyákkal való ismerkedés nálam kizárva, ez jobb mind2 félnek.

Nem akarok felelősséget vállalni se egy gyermek, se egy család után. Ezért sem akarok jelenleg egyiket se, évek múltan se nagyon.

Szeretek munka után azt csinálni, amit akarok, amikor nekem tetszik és nincs kedvem felrúgni ezt semmiért. Idős koromban majd bánni fogom? Lehet, ez van, nem érdekel.

Még ki szeretnék próbálni egy jó pár dolgot, amit család, gyerek mellett egyáltalán nem lehet. Csak koloncok lennének.

Ilyen ember is él mint én, szerencsére szép számmal.

Oké társadalmilag ez nem szerencsés, de nem lehet mindenki példás családapa.

2009. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
bocs, el kell keserítselek, nem mindenki olyan agyhalott mint ti ;)
2009. dec. 23. 12:46
 35/43 anonim ***** válasza:
12.30-as vagyok.Te miről beszélsz?Lakás? A tanácsi lakásokat olyanoknak adtak akiknek több mint 3 gyerekük volt.Ha igényeltél akkor a lista aljára tettek.A nővérem 21 évesen a tanácstól igényelt egy lakást,hisz nemrég szülte meg a lányát,és nem akart az anyósnál lakni.MA 39 évesen még mindig nem kapott a tanácstól lakást(igaz pár éve hitelből vett magának)Nekem sem volt lakásom,Régen sem volt könnyű lakáshoz jutni,és sokan albérlettel vagy anyóssal kezdték az életet.Komolyan te nem vagy tisztábban a dolgokkal.Nem árt ha néha csak úgy beszélgetsz anyukáddal is,hátha tud érdekes dolgokat mesélni neked!(elég elszomorító,hogy még azt se tudod hány éves volt amikor születtél.)
2009. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

"(elég elszomorító,hogy még azt se tudod hány éves volt amikor születtél.)"

bekaphatod! nem mindenki olyan szerencsés hogy ismerje az anyját. sajnos elég szar volt elveszteni 4 évesen, annyira , hogy a mai napig nem tudom rávenni magam, hogy beszélgessek róla bárkivel is. de asszem ez nem tartozik ide. megint a személyeskedés.

2009. dec. 23. 12:51
 37/43 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz hitvallást terjeszteni, ne tedd!

Ez ilyen egyszerű. Nem fogom a kezed, nem én gépelek vele. :P


Két dolgot látok:

1, Fiatal vagy nagyon ehhez a témához. Ez rendben van, ebben a korban, amiben lehetsz szerintem, én is szerettem osztani az észt másoknak, majd Te is kinövöd idővel, ha megéled. Viszont személyes tapasztalat híján összes "tudásod" elméleti. (Erre használtam a hitvallás kifejezést.)

2, Fordítva ülsz a bilin. A 12:41-es meglátásaid jók, Csakhogy ebből nem csak az következhet, hogy "akkor nem szülünk 30 előtt!", hanem az is, "ez így rossz, változtatni kell rajta!". Én egyszerűen az utóbbi híve vagyok. Érvekkel indokolni is tudtam az álláspontomat. Te hogy állsz ezzel, kedves kérdező? ;)


Én így túl a 40-en, gyerekkel, válással, miegymással a hátam mögött csak azt tudom mondani, van amit nem lehet könyvből megtanulni, csak átélni. Aki nem élte át, az nem igazán tudja miről beszél. Ez igen egyszerű. Térjünk vissza a kérdéseidre, amikor te leszel majd 40, jó? ;)

2009. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
bocs, de az okos ember nem a saját kárán tanul. persze az egyszerűbb mert nem kell gondolkodni.
2009. dec. 23. 12:58
 39/43 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:

"(elég elszomorító,hogy még azt se tudod hány éves volt amikor születtél.)"

bekaphatod! nem mindenki olyan szerencsés hogy ismerje az anyját. sajnos elég szar volt elveszteni 4 évesen, annyira , hogy a mai napig nem tudom rávenni magam, hogy beszélgessek róla bárkivel is. de asszem ez nem tartozik ide. megint a személyeskedés.

Bocsika,nem akartalak megbántani(de ahogy én sem írtam le,te sem,hogy bizony nem vagy egyedül.Én is 4 éves voltam amikor az anyám meghalt.De ettől függetlenül,én sokat tudok róla,mert sokszor kértem meséljenek az anyámról...

Szóval "bekaphatod" te is aranyom!!!

2009. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
leírtam. látszok olvasni nem tudsz. "aranyom...."
2009. dec. 23. 13:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!