Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megtennétek ezeket egy két és...

Megtennétek ezeket egy két és fél éves (egyedülálló) anyukájaként?

Figyelt kérdés

- este fél 10-kor bringával elindulni az álmatlan gyerkőccel a vízpartra kavicsokat dobálni

- kettesben sátorozni a gyerekkel a művészetek völgyében

- olykor egy-egy éjszakát anyuci új kedvesénél tölteni gyerekestül


az apa vagyok. és nagyon nem tetszenek ezek a dolgok. csak szerintem gáz mindez?


2011. szept. 14. 13:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

A te szemszögedből nézve lehet, hogy furcsa, de nekem így kívülállóként nem tűnik egyik sem nagyon rossznak.

Ha álmos a gyerek, akkor mondjuk nem értem miért viszi őt kavicsokat dobálni, de maga a dolog nem gázos, a gyerekével van, foglalkozik vele.

Kettesben sátorozni? Nekem ez sem rossz dolog.

Új kedvesével van, de viszi a gyereket is. Hát legalább nem passzolja le másnak, hogy ő szórakozhasson.

Ha mindezt úgy teszi, hogy téged nem bánt a gyerek előtt, neked is van jogod a gyerekhez, te is elviheted őt ide-oda, akkor szerintem nincs baj.

2011. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Este fél tízkor ekkora gyereknek a SAJÁT ágyban a helye.

A sátorozás csak-csak élmény számba mehet.

Ha az új pasival kijön nincs mit kivetni benne.

2011. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi probléma!
2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

nem vagyok egyedülálló anya, de azért válaszolok, ha nem baj.

1.

nem vinném este fél 10kor sehova, főleg nem vízpartra kavicsokat dobálni.

3éves a kisfiam nyáron is 9kor villanyoltás neki.

2.

ha nyaralni mennénk, semmi baj nem lenne a sátrazással, de talán a művészetek völgye nem épp a legmegfelelőbb hely egy ilyen kisgyereknek.

3.

ha az új kedves állandó, szóval nem mindig máshova mennek, akkor szerintem nugodtan viheti a picit is.

neked mi a véleményed?

2011. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ágyban a helye dologra( nem mindenkinek jó alvó a gyereke! Az én másfél évesem egész nap pörög mint a duracel nyuszi, bizony volt már olyan hogy este 10 kor lent ültünk a homokozóban miközben ő nagyokat viháncolt!
2011. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"-este fél 10-kor bringával elindulni az álmatlan gyerkőccel a vízpartra kavicsokat dobálni

- kettesben sátorozni a gyerekkel a művészetek völgyében "


az utolsó nem szúrt szemet annyira, hanem e kettő.

2,5 éves??

Kavicsotdobálni este fél 10kor meg sátorozni??

2 évesemnek már 9kor aluszka van legkésőbb, és el se tudom képzelni hogy hogy lehet sátorozni a művészetek völgyében egy ekkora gyerekkel??

2011. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

3 kicsi gyerekkel voltam egy darabig egyedülálló.

Mindenfelé vittem Őket, sátorozni is, mert szükségünk volt az együtt töltött időre.

Nem ragaszkodtam mindig az időben fektetéshez, ha jó program adódott.

Amikor párt találtam, eleinte nálunk ismerkedett a gyerekekkel, aztán simán elmentünk hozzá is.

Az én volt férjem nem talált ebben kivetnivalót.

2011. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

13:12 vagyok.

Az még lemaradt, hogy a gyerekeket néhány hónapos koruktól vittük sátorozni. Minden kényelmük megvolt, nem zavarta őket a változás.

2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesem egész nap pörög mint a duracel nyuszi, bizony volt már olyan hogy este 10 kor lent ültünk a homokozóban miközben ő nagyokat viháncolt!


képzeld az enyém sem jó elalvó.. de még sincs neki megengedve, ohgy amikor egészsgées gyerkőcnek alvás ideje van kint viháncoljon. Mi lesz vele később? Az van mait ő akar?

2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért leírnám, hogy egy gyermek alvásrendjének a kialakítása nem a gyermek aktivitásától, hanem a nevelésen múlik.
2011. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!