Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/273 anonim válasza:
2009. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/273 anonim ***** válasza:
27%
egy párszor már kiraboltak éjszaka, de amelyik nem rabol ki, azt szeretem. :)
2009. dec. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/273 anonim ***** válasza:
75%
betoncsizmát rájuk, aztán tanuljanak úszni a Dunában!
2009. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/273 anonim ***** válasza:
81%
NEM!
2009. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/273 anonim ***** válasza:
85%
Aki szereti őket, az nem normális.
2009. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/273 anonim ***** válasza:
35%
Hmmm... Én is nagy részben roma lány vagyok és elég normálisnak tartom magam,bár tény, hogy vannak köztünk olyanok akik szeretnek feltűnősködni meg lopni, csalni és hazudni. De kérdem én (aki tartja magát annyira intelligensnek, hogy normálisan tud kommunikálni emberekkel,soha nem loptam, csaltam!Hazudni már hazudtam,de szerintem minden ember került már olyan helyzetbe,ahol ez elkerülhetetlen volt!),vajon minden magyar tökéletes és szent? 15 éves korom óta dolgozom, érettségiztem, főiskolára jártam, beszélek idegen nyelvet,magyar élettársam van és boldog vagyok! És ha bárkinek elmondom, hogy roma vagyok meglepődnek,mert soha nem gondolták volna rólam. És minek köszönhetem? A családomnak és a neveltetésnek. Tudjátok nem egy magyar emberrel beszélgettem és be kell vallanom meglepődtem,amikor páran bevallották sötét dolgaikat (hadd ne részletezzem)! Egyszóval mindenhol vannak kivételek! Cigányok között is vannak olyanok akik megérdemelnék,hogy a porig alázzák őket,de a magyarok között is akad bőven,akinek ugyan azt a sorsot szánnám.Csak ennyit szerettem volna kommentálni a kérdéshez és a válaszolóknak!
2009. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/273 anonim ***** válasza:
90%

Én sem csináltam még semmi rosszat.

Akkor sem szeretem a romákat, egyiket se. A rendeseket se, előbb bíznék egy csapat hiénában.

2009. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/273 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 14:11!

Az előtted lévő hozzá szóló vagyok. Hát ezért tart itt a világ,ahol most jelenleg tart! Elég sajnálatos, hogy normálisakat is elítéled... Mondjuk mindenkinek lehet saját véleménye. Bár jó tudni, hogy vannak a magyar között is olyanok,akik legalább a tisztességes romákat megbecsülik! Aki pedig azokat sem,az pedig nézzen magába és gondolkodjon el azon,hogy vajon fordított szituációban ő hogy viselné,ha porig alázzák, és akkor is ha semmi rosszat nem tett eddig. Hajrá magyarok és hajrá az előítélet! Pedig ha a magyarok is körülnéznének a saját "fajtájuk" táján (bocsi a kifejezésért!), azt hiszem ott is ki lehetne fogyasztani több tár lövedéket, vagy kötelet tenni a nyakukba. Szóval mindkét oldalon vannak sötét életű emberek.

2009. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/273 anonim ***** válasza:
88%

14:31:

"Pedig ha a magyarok is körülnéznének a saját "fajtájuk" táján (bocsi a kifejezésért!), azt hiszem ott is ki lehetne fogyasztani több tár lövedéket, vagy kötelet tenni a nyakukba. Szóval mindkét oldalon vannak sötét életű emberek."


Teljesen egyetértek ebben. Utálom őket is.

Csak az arányok, na azok nagyon nem stimmmelnek.

És míg a magyarok kezelhetőek, törvényes módszerekkel, a cigányok (akikre nem vonatkoznak a törvények) ők kezelhetetlenek. Főleg ezért tartunk itt.

2009. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/273 anonim ***** válasza:
20%

15:05

Nos, szerintem a magyarok közül sem mindenki kezelhető. Vegyük például azt az esetet mikor egy férfi a volt kedvesének szét vágta a fejét egy japán karddal (amibe természetesen azonnal belehalt),majd a lány jelenlegi párjának is levágta a kézfejét,aki szintén belehalt sérüléseibe a kórházban. És azt hozzá kell tennem,hogy nem roma volt. Ezt bármelyik szemszögből nézem, nem lehet kezelni.. Törvények? Nem egyszer lehet hallani, hogy egy ember többszörös visszaeső a bűnözés terén, legyen az roma vagy magyar! Ez nem faji kérdés! Ha egy ember a bűnözésre adja a fejét (származástól függetlenül, legyen az lopás,csalás vagy nagyobb dolog)és többszörös visszaeső azokat nem lehet holmi törvényekkel kezelni!Ők ezt az életet választották és valószínűleg nem is akarnak változtatni ezen! Magyar vagy cigány? Ugyan! EMBEREK! Akik között van jó és rossz. És mindegy milyen "fajt" képviselnek a jókat meg kell becsülni és a rosszakat el lehet ítélni.

2009. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!