Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
 251/273 anonim ***** válasza:
68%

tegnap 22:33


Szia !


Az a baj hogy magadra veszed amit itt írnak. Ha te tényleg rendes vagy, tanulsz nem vagy bunkó ordibáló stb akkor te abba a kevés 10%-ba tartozol, akik rendesen dolgoznak de a fajtájuk miatt sokszor szégyenkezniük kell.

De nem kell vitatkozni, el kell neked is fogadni hogy rengeteg roma szélsőséges viselkedésű, és ezt gondolom te is tudod, de nem kell magadra venni. Alapvetően nekem a rendes dolgozó normális életet élő és életkörülményű romákkal semmi bajom sincs,de a szélsőségeket (amik sajnos a cigányság 85-90%-át teszik ki) mindenki utálja.


Mondom, nem kell magadra venni, mert ha te olyan vagy amilyennek leírod magad akkor te kivétel vagy, de igenis el kell fogadni hogy a többség bunkó verekedő, kommunikálásra képtelen primitív naplopó, akik mindent ököljoggal akarnak eldönteni meg megfélemlítenek mindenkit. Igen, vannak ilyenek, ettől még nem kell magadra venni.

2010. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/273 anonim válasza:
100%
2X raboltak ki a cigók... +1X nekimentem egynek vállal... és majdnem ''megszúrkált''(nem sokon múlt)... szóval szerinted? -.-"
2011. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/273 anonim válasza:
100%

Cigányok!Nem sül le a képetekről a bőr,más nemzet nyakán élősködtök,jogaitok vannak,szaporodhattok így kell ezt meghálálni?????Mint a kakukk,vagy a folyondár élősködő fajzatok.Elszemtelenedtetek a fene jó dolgotokban.

Aki meg védi őket,fogadjon örökbe egy csáládot,majd megnézheti mi lesz vele.

2011. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/273 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki, akik szerint a magyarok is ugyanolyan csúnya bűnözők, mint TI, csak azt üzenném: Ti vendégek vagytok, nekünk meg ez a hazánk...
2011. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/273 anonim ***** válasza:
87%
Figyeljetek, aki karácsony előtt két nappal képes kirabolni bárkit is, azt nekem nem kell eltűrnöm... (Mitne mondjak, Jobbik egyes nézeteit támogatom, csak hát még kicsit fejlődniük kéne, hogy politikához jobban értsenek, na majd akkor;) )
2011. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/273 anonim ***** válasza:
82%
golyót az összesnek(amugy a kérdésre a válasz NEm,a gyengébbek kedvéért)
2011. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/273 anonim válasza:
100%

én nagyon megszeretném őket ha elmennének pl romániába vagy el innen az a lényeg,már ki se lehet menni az utcára...

kirabolnak,ha nem akkor megvernek,képesek gyerekektől cigit kérni aztán megverik őket mer nem adnak...

szerinted mi a váaszom? :S

2011. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/273 anonim válasza:
51%
nem minden cigány egyforma eszt ne feledjétek el gondoljatok a rendesebb cigányokra aki az ilyen olvassák és szégyellik magukat hogy minden cigány egyformának néznek.ezalatt a bűnözést értem
2011. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/273 anonim válasza:
100%
99%-a 1 tetű láda. már 5 biciklit loptak el a kertből. 80éves mamámat is megverte és kirabolta 1 egész csorda. szánalmas nagyon. este nyugodtam ki se lehet menni az utcára, mindig azt figyelni ki jön utánad stb...
2011. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/273 anonim válasza:
ez igaz utolsó tőlünk is 2 biciklit loptak el
2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!