Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne nevezze...

Mit csináljak, hogy ne nevezzenek strébernek?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok és az osztálytársaim közül jópár fiú lestréberez miatta.Pedig nem avgyok az, mert épp arról van szó, hogy alig tanulok és mégis tudom.Sőt van oylan, hogy semmit se tanulok més 5-öst írok.És most új suliba kerültem, itt talán épp ezért nemtanulétam szinte semmit, hogy ne egy stréberként kerüljek az életükbe.A jegyeim elég rosszak, lám, ígyis stréber vagyok.Gondolom, mert van egy pár dolog amit nagyon vágok.

Mit csináljak?Szeretném ha az osztálytársaim bírnának, és nem strébernek számítanék.

Ismerek oylanokat akik lehet h nem kitűnő tanulók, de állandóan csaka tanulásról beszélnek, reggel első mondat:"tanultál mára?töri tz hűh, attól félek.kész a matek házid?értetted 6-osból az a-t??"Én iylen sem vagyok.Elegem van.


2009. dec. 9. 17:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

énis voltam ebben a cipőben,de én inkább tanultam,minthogy jó jegyeket szerezzek. .ben strében voltam.Most már senki sem nevez annak... Órán ne okoskodj olyanról mint amit nem tanultatok, vagy ne jelentkezz folyamatosan,úgyhogy majd kiesel a padból.Nem mondom hogy ne tanulj de ne verd nagy dobra hogy jajj megtanultam a törit meg minden... sztem ez+egy kis felmaság és máris eldöntik rollad hogy nem is vagy te oan stréber



én így csináltam =)

2010. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!