Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit tekintetek strébernek?

Kit tekintetek strébernek?

Figyelt kérdés

- Aki beköpi a többieket?

- Aki nyal a tanároknak?

- Aki magol?

- Akinek jó tanulmányi eredményei vannak?


Vagy ezek mely kombinációját?


2009. szept. 2. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki látványosan túl igyekszik teljesíteni a feletteseinek

vélt vagy valós elvárásait.

2009. szept. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Aki semmi mást nem csinál, csak tanul, és ha elhívják valahová, akkor is inkább csak tanul, de magától, azt ne vagyük ide, aki a szülei miatt nem mehet sehová. És emellett még nyalizik, jópofizik a tanárnak. Azzal nincs gond, ha egy-egy számára érdekes témáról beszél párszor a hozzá értő tanárral, de a kifejezett "jópofizás" eléggé zavaró.

Ha valakinek jók a jegyei, az nem stréber feltétlenül. Ha valaki beköpi a többieket, annak meg egyszerűen fejlett az igazságérzete. Akit nem szívlelek igazán, esetleg állandóan piszkál engem, és valami rosszat csinált, azt én is bemártanám...

2009. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Én személyesen senkit, annak van igaza, aki tanul.


A strébereket általában azzal vádolják, hogy valójában nem okosak, csak magolnak. Szerintem nem kell ezzel foglalkozni, a lényeg az eredmény. És nem kell hinni az iskolában/egyetemen annak, aki azzal vagánykodik, hogy ő aztán nem tanul otthon, hanem mindent kiráz a kisujjából. Persze-persze.


Stréber jelzőt kaphat bárki, pl. aki precízen jegyzetel, sokat ír az órán vagy egyetemi előadáson (jó szidni, de elkérni is jó a jegyzeteit vizsga előtt...), sokat jelentkezik, hozzászól, egyáltalán, érdeklődést mutat az anyag iránt és emiatt a tanár érthető módon megkedveli. Sokan a jelentkezést, órai aktivitást már nyalizásnak veszik - szerintem nem az.


A többiek beköpését én is elítélem, de szerintem ez nincs összefüggésben azzal, hogy kit neveznek strébernek. Szerintem ha valakit ezzel piszkálnak, nem kell felvenni. Bár durva méreteket is ölthet - unokatesóm azért kényszerült középiskolában osztályt váltani, mert szekálták az osztálytársai, amiért érdekelte a matek és a fizika, és szívesen válaszolt, jelentkezett az órán.

2009. szept. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki sír, ha egyszer az életben nem tud valamit vagy rosszab jegyet kap és aki nyalizik a tanároknak.
2009. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Akire a rossztanulók irigyek
2009. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és 23/f vagyok, még mielőtt megkapnám h "teis ien 16 éves kis stréberke vagy"
2009. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem az, aki nyal a tanároknak...

irigylem azokat, akiknek van kitartásuk tanulni a kitűnőig, nem irigylem, akik csak magolnak, mert semmit nem érnek vele, de ők nem stréberek. nem feltétlen.

aki beköpi a többieket, hát, ő se feltétlen stréber, de simán járhat vele, bár sztem ez nem imponál a tanárnak, sőt.

2009. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a stréber szót egy buta ember találta ki. Amúgy rám is ezt mondják, de nem vagyok az.

-Nyalok a tanárok nak NEM

-Tanulok? Igen

-Sírtam már amikor 3mast kaptam? Igen, mivel még nem volt rossz jegyem

-Jelentkezek? Igen

Aki nyalizik az osztályban(van egy pár)azokat nem szeretem. A barátnőm sem stéber, pedig sírt ő is a 3-masést. Amúgy utáljuk a matek tanárt (fújjjj) Mindig azzal gyanúsít minket hogy beszélünk, pedig nem is. Tudod kit hívnak strébernek? Akikre féltékenyek. Rám egy szülő is azt mondta, mert föciből csak nekem lett 5-ös. De ettől még NEM VAGYOK STRÉBER. Azért vagyok ilyen ideges, mert pont ma mondták rám meg a két legjobb barátnőmre.

2010. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az,aki jól tanul,mindig mindenkit beköp,,aki nyal.....Arról ne is beszéljünk:D:D:D:D
2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!