Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell azokat, akik jól...

Miért kell azokat, akik jól tanulnak, strébernek csúfolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit csúfolnak valamiért. A jó tnaulókat éppen ezért.
2011. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
a jó tanuló még nem stréber. Én 2 éve szabadultam gimiből és nálunk az volt a stréber, aki csak tanult. Nekem 4,8 volt az átlagom, de nem voltam stréber, mert tudták, hogy heti 4szer röpizem, néha eljártam koncertekre. Egyik lányt hasonló átlaggal meg szarrá szivatták, mert ő még el is mesélte, hogy 3 napja csak erre a tz-re tanul.
2011. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Ez nem teljesen igaz, ugyanis nem minden jó tanuló stréber, sőt szerintem a stréberek egy része nem a legjobb jegyeket kapja. Például vannak olyanok, akik rengeteget tanulnak egy dolgozatra, mégsem sikerül nekik ötöst szerezni. Én azok közé tartoztam, aki ha becsületesen megtanult valamit, akkor mindig sikere volt... Soha nem tanultam túl magam, sőt a leggyakrabban a buszon néztem át az anyagokat a témazárókra, pedig a megye egyik legerősebb iskolájába jártam.

Szerintem, ha egy személyt strébernek csúfolnak, akkor egyéb problémájuk is van ezzel az emberkével. Például mivel elsőre én egy visszahúzódó, unalmas, szürke egérnek látszódom, ezért néhányan meg is bélyegeztek azzal, hogy stréber vagyok.

Én azt mondom, hogy nem kell az ilyen rossz indulatú emberkékkel foglalkozni, ugyanakkor mások előtt nem szabad állandóan egyetlen témaként a tanulásról beszélni, mert akkor tényleg megkapod a stréber jelzőt-jogosan.

2011. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem arról beszélsz, akkor is megkaphatod.

Nekem olyan szempontból intelligens osztályom volt, hogy nem csúfoltak, de amikor két év után az egyik osztálytársam a szobatársam is lett, rövidesen elképedve mondta, hogy ők meg voltak győződve arról, hogy minden este órákat tanulok, de amióta a szobatársam, egyszer sem látott tanulni. Mondtam neki, nem is fog :D

2011. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Az idióták 99%-a, akik "strébereznek", még a szó jelentését sem értik.

Ezt a kérdést majd akkor beszéld meg velük, ha 20 év múlva vásárolsz valamelyiknél egy zöldségespultnál, és a másik oldalon fog állni a szorgalmas felsőfokú-árufeltöltő jelenlegi strébereződ.

Mert egyébként kit érdekel, mit locsog a felszín? A hülye akkor is hülyeségeket fecseg, ha fontosnak akar látszani, akár más szidalmazása árán is.

2011. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
68%

Nem az a stréber, aki jó tanuló, még csak nem is azt, hogy ki mennyit tanul, azt úgysem tudja ellenőrizni senki!

A stréberség egyfajta elviselhetetlen egyéniséget takar, aki okoskodik, és mindenkinél okosabbnak képzeli magát. Hiányzik belőle a szerénység, és hiába tud sokat, az intelligenciája nulla.

2011. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
mert irigyek.. szerintem
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Én is lestréberezem magam! :D

Inkább az a kérdés, hogy miért kell ezen megsértődni?

2011. júl. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ezt még én se tudom,szerintem semmi közük hozza ha valaki annyit tanul.Általában a közepes tanuló szokott stréber lenni mivel nehezen fogja fel a tananyagot.De ők mégis a jó tanulókra mondják.Nem kell felvenni amit mondanak!
2011. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja mert aki stréberezik, az általában nincs is tisztában a szó jelentésével. Innentől meg kit érdekel, mit mond? Azt se tudja, mit beszél :D
2011. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!