Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a sulitól elindultunk hazafelé, mert egyfele kell menni egy ideig. Aztán barátnőm feldobta, hogy eljön hozzánk. Én meg mondtam hogy bocsi, de bátyám beteg meg amúgy is hányingerem van. (nem nagyon szeretem ha valaki eljön hozzánk mert szégyenlem a házunk...)Mondta, hogy jó akkor hazakísér. Hazakísért (biciklivel voltunk) aztán megkérdezte mikor hazaértünk hogy ugye beengedsz? Én meg mondtam hogy bocsi de tényleg nem. Erre elment de azóta is bűntudatom van. Bunkó voltam?
2009. nov. 16. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a rossz, hogy szégyelled! Ne szorongj, teljesen mindegy, hogy van-e házimozitok, milyen a festés. Hagyd az egész barátságot, ha szerinted azért akart meglátogatni, hogy a magukét összehasonlítgassa a tiétekkel. Ha meglátogatjuk a barátnőnket, akkor nem az anyagi háttérre, hanem az otthoni légkörére vagyunk kíváncsiak. A barátunk otthonának a megismerése közelebbi kapcsolatot eredményez. Ilyenkor inkább a vendégedre figyelj. Kérdezd meg, hogy enne-e, inna-e, mit szeretne játszani, akar-e a tesóddal beszélni stb. Lehet, hogy inkább irigyelne azért, mert nálatok kellemesebb az élet.

...Nem a bátyád miatt?

2009. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ohh.Barby Nem voltál velem bunkó (: Ne aggódj, ha bunkó is vagy velem szerinted, akkor én azt elnézem mert te is nagyon sok mindent elnéztél nekem és a legkevesebb hogy én ezt elnézem (:

16:06 X'D Tisztázzuk, hogy mi nem járunk hanem barátnők vagyunk 2csaj akik barátok :D És remélem nagyon nagyon sokáig azok maradnak :) :]

Ja és ha ezt nem Barby írta akkor ×'D Mindegy XD

És én csak azért szeretem hazakísérni mert ilyenkor csak 2en vagyunk!Suliban meg nem és én jobb szeretem ha 2en vagyunk mert akkor én sokkal jobban jól tudom érezni magam,

bogi (:

2009. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!