Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam a bunkó?

Tényleg én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés
Egy kis ablakos bódészerűségnél vásároltam pár apró dolgot, a nő a bódén belül volt, de a vásárolható dolgok kint voltak. Tény, hogy kézzel is elérhette volna, de én magam összeválogattam, hogy mit szeretnék venni. Majd mutattam, hogy ezeket kérem. Flegmán mondta az árat, de nem figyeltem rá..aztán dünyögött valamit a fiának és később jöttem rá, hogy nekem szólt..Valami olyasmit, hogy ő mindjárt felrobban..és ezt hiszem azt kifogásolta, hogy hozzányultam és a kezembe gyüjtöttem a dolgokat. Tényleg én voltam a bunkó?
2009. jún. 24. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te voltál a bunkó. Én ilyenkor leteszem a dolgokat, otthagyom és máshol veszek.
2009. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nincs kiírva, hogy nem szabad megfogni, illetve ő nem kér meg rá, akkor semmi oka/joga felháborodni. Alap, hogyha az ember vásárol, megnézi, megfogja az árut.
2009. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző este biztos nem kapott a néni...

:)

Ezért volt ő ideges :)))

2009. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dellfil ***** válasza:
100%
Nem, ő volt az.
2009. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál a bunkó. Ne törődj vele. Vannak ilyen emberek. Lehet, hogy már eleve dühös volt.
2009. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálta, de szerintem inkább várd meg, amíg kiszolgál.
2009. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!