Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkó voltam?

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (vagyis ő az egyetlen) aki egy évvel fiatalabb nálam és ma elmentem megnézni a sulis karácsonyi műsorukat,mert beszélgetni akartam kicsit a volt tanáraimmal (a b.nőm most 8.-as,én pedig 9.-es). Vége volt a műsornak,mondtam a b.nőmnek hogy megyek,megkeresem az énektanárt hogy köszönjek neki. Ő elkezdett velem vitatkozni,hogy menjek már és sétáljak vele meg az újdonsült pasijával. Minden hétvégén találkozok a b.nőmmel,de a tanáraimmal csak ritkán ugye,és nagyon bírtam őket,főleg az énektanárt mert ő tanított meg gitározni. Így megmondtam,hogy ha ennyire menni akar,akkor nyugodtan menjen,én mindenképpen megvárom a volt tanáromat. Erre kiment,én elkezdtem beszélni,10 perc múlva jött a csaj és gyakorlatilag kirángatott,hogy menjek már.


Ezután mentünk haza és mivel sötét volt,én sietni akartam haza hogy ne szidjanak le a szüleim,ő meg direkt a hosszabb úton akart hazamenni,pedig neki aztán baromi mindegy lett volna. Én elköszöntem és eljöttem. Nem igazán értem miért kellett kicibálni,hiszen alig szólt hozzám egész úton,a pasijával hülyéskedett.


Szerintetek sértő voltam azzal hogy elküldtem hogy menjen ha akar meg hazamentem a vele való sétálás helyett?

15/L


2009. dec. 18. 19:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Ne te alkalmaszkodj mindig hozzá. Ő is megértheti ha te nem akarsz valamit.Nem voltál bunkó.
2009. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,köszönöm a választ. Az előző barátaimat úgy vesztettem el hogy nagyon rájuk akartam erőltetni az én gondolkodásmódomat,úgyhogy most igyekszem tolerálni ha valaki mást szeretne mint én. De lehet átestem ló túlsó oldalára:S
2009. dec. 18. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se voltál bunkó.
2009. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon úgy néz ki a dolog, hogy a barátnődnél végig arra ment ki a pálya, hogy felvágjon a pasijával előtted és zavarta, hogy téged baromira nem foglalkoztat a dolog.

Szóval a válasz: egyáltalán nem voltál bunkó. A barátnőd volt az.

2009. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se legyen lelkiismeretfurdalásod, szó sincs róla, hogy sértő lettél volna, szuperul viselkedtél! Szerintem a barátnőd nagyon gyerekes.
2009. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.de ha elmondtad neki h szeretnél a tanárral beszélgetni megstbstb akkor miért nem mondta h oké?:O
2009. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem se voltál bunkó. Ő volt az
2009. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem igazán kedveli az énektanárt (mint nagyon sokan a suliban) gondolom ezért nem akart várni. De azt,hogy miért kell mindig jelen lennem mikor valami ex vagy jelenlegi vagy jövőbeli pasijával röhögcsél,nem értem.
2009. dec. 18. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a csaj csak a pasijával akart előtted villogni és azért esett rosszul neki, hogy téged jobban érdekelnek a volt tanáraid, mint az, hogy irigykedve nézd séta közben,hogy ők milyen jól elvannak... hülye kis ku... az ilyen, én nem foglalkoznék vele a helyedben, legközelebb tedd azt, ami neked jól esik, és ha rángat, szólj rá erélyesebben, hogy te még nem akarsz menni.... nembaj az, ha megsértődik, nehogymár még úgy ugráltasson, ahogy akar
2009. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ezzel vág fel előtted, azért is akart hosszabb úton menni, és azért akart minél többet veled lenni, hogy felvágjon előtted, és hogy féltékennyé tegyen. Egyáltalán nem volt bunkó, nyugodj meg.
2009. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!