Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel a sulitól elindultunk hazafelé, mert egyfele kell menni egy ideig. Aztán barátnőm feldobta, hogy eljön hozzánk. Én meg mondtam hogy bocsi, de bátyám beteg meg amúgy is hányingerem van. (nem nagyon szeretem ha valaki eljön hozzánk mert szégyenlem a házunk...)Mondta, hogy jó akkor hazakísér. Hazakísért (biciklivel voltunk) aztán megkérdezte mikor hazaértünk hogy ugye beengedsz? Én meg mondtam hogy bocsi de tényleg nem. Erre elment de azóta is bűntudatom van. Bunkó voltam?
2009. nov. 16. 15:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
hát ...:) nekem rosszul esne ha a barátom nem engedne be ...de most akkor a bátád beteg vagy hányingered volt vagy szégyeled a házatokat? Szerintem am semmi szégyelni valód nincsen , ha szeret akkor nem az anyagi körülményeidért :)
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért szégyelled a házatok? Ha nincs 5 szobátok és fullos házimozi rendszeretek, attól még élhettek egyszerű, kedves lakban! egyébként a csaj kicsit rámenős volt. Egy dolog nem derült még ki: fiú vagy lány vagy?
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lány. Egyébként van házimozink meg ilyesmi. Csak a csajszi nagyon gazdag aztán nekünk meg nincs szépen kifestve a házunk meg ilyesmi. Bátyám tényleg beteg, én meg szerintem elkaptam tőle mert azóta sem érzem magam túl jól.
2009. nov. 16. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdetben érthetően közölted, hogy nem.
2009. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem voltál bunkó. Ilyet én is csináltam már, de én nem a házunkat szégyeltem, de így is meg tudlak érteni. Vannak olyan barátnők, akik szeretnek jönni és megnézni hol laksz ,meg milyen a szobád.

Azt viszont ne felejtsd el, hogy ha a barátságotok megmarad, úgyis látni fogja a házatokat kívül-belül, mert nem mondhatod azt mindig, hogy beteg valaki.

Ha rendes lány, nem fogja érdekelni, hogy van festve a házatok, csak az,hogy milyen jófej barátnője van :)

2009. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2009. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez akkora, de akkora nagy butaság...ha tényleg a barátnőd, egyszer úgyis be kell engedned, nem? vagy mindig kitalálsz majd valami kifogást? azt fogja hinni,hogy nem szeretsz vele lenni...a barátnőd nem a házadba szerelmes, hanem beléd...


mellesleg az én párom is szégyellte a házukat és az elején ő is mindig kitalált valami kofgást, ami természetesen olyan átlátszó volt, hogy egyből rájöttem, mi a dörgés és nagyon nagyon mérges voltam, amiért ennyit néz ki belőlem és azt hiszi rólam,hogy én a házukat meg a berendezési tárgyaikat akarom nézegetni...ez nagyon csúnya dolog,hogy azt feltételezed a szerelmedről,hogy olyasmit tesz szóvá, amiről nem te tehetsz... mellesleg nem lehet olyan szegényes házatok,hogyha még házimozitok is van...én ilyenről még álmodni sem merek...a pároméknál van egy feketefehér tv-nk ami fogja a 3 alapcsatornát és annyi...

2009. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
szerintem nem voltál bunkó ,de az hogy szégyelled a házatokat az nevetséges mert én ugy gondolom ha valaki igazbarátod azt ugysem érdekli hogy milyen a lakásotok ha meg igen akkor egy felszínes senki és az lesz a jobb ha nem is barátkozol vele..
2009. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szégyelltem már hasonló dolgokat, de ez tényleg nem volt bunkóság!
2009. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:06 De nem a szegényességgel van gondja, vagy a házimozi meglétével szerintem, hanem hogy pl rendetlenség van, penészes a fal a fürdőben, a szobában van egy nagy repedés a falon, ráadásul 10 éve nem volt kifestve...

Én is voltam már hasonló helyzetben.


Egyébként van egy barátom, akinek voltam a házában. Nem ott laknak és mondta is hogy eléggé "felújítandó" állapotú a lakás.

Hát nem túlzott. Olyan putrit szinte még életemben nem láttam. Lyukas tető, düledező falak, stb. Nem hogy lakni, de még egyszer visszamenni oda se nagyon lenne kedvem. Persze ezt nem mondtam neki. Igyekeztem visszafogni magamat amennyire tudtam. Azt mindenesetre nagyon díjaztam, hogy én kértem tőle, hogy nézzük meg a házat és nem rázott le, hogy nem lehet.

2009. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!