Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkó voltam? Bennem van a hiba?

Bunkó voltam? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kicsit, egyszobás lakásban élünk a barátommal. Tegnap egy barátnőm felhívott, hogy felugrana egy sütivel, mire kértem, hogy most ne jöjjön, mert a párom a fürdőkádban ül (ami a szobából nyílik), és nemsoká indulunk el otthonról. A barátnőm ezen jól megsértődött.


Hozzáteszem, tudja, hogy nem szeretek ide vendégeket hívni, és pár héten belül egy nagyobb lakásba költözünk, ahová "bármikor" jöhet. Bár bevallom, én eleve rühellem, ha valaki csak úgy beállít.


2009. jún. 10. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó.Ha nektek programotok van,azt nem kell lemondanod nyomós ok nélkül.Márpedig a barátnő látogatása nem az.
2009. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, hogy megmondtad. Ha csakugyan barátnő, majd megbékél.
2009. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindenen behisztiznek. :)

De lehet csak megnézte volna a pasid. :)

2009. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy megmondtad, hogy nem alkalmas az időpont. Ha ezen megsértődik, akkor nem a te sarad, csakis a sajátja. Aki vészesen megsértődik egy ilyen miatt, szerintem nem is igazi barátnő.
2009. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
MAjd elgondolkozi kkicsit, és megbékél. Maúgy meg csak gondoljon bele ő is kellemetlenül érezte volna magát, hogy ti sürögtök forogtok felalá ő meg csak ül az útban, ha kicsi a lakás, hát ez van... Ha tényleg barátnő megérti. Azért ha kell mondd el neki, hogy ő se érezte volna jól magát, ha kerülgetni kell.
2009. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltal bunko! Sot!

Ha tenyleg igazi baratnod nem sertodik meg ezen. Igazuk van az elottem szoloknak!

2009. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Közösen hoztátok össze.


A barátnődnek tudnia kellett volna, hogy nem örülsz a vendégeknek. Nyilván tudja is, de sütit akart hozni. MONDOM SÜTIT!!!


Te meg lehetnél rugalmasabb. MONDOM SÜTIT!!!

2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem voltál bunkó, viszont az ilyen "barátnő" szánalmas.
2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Abszolút korrekt voltál. Így kell. Lesajnálhatod a barátnőd,ha ezen megsértődik.

Én sem megyek el ismerősömhöz ha pl mikor felhívom és megkérdem felugorhatok-e azt mondja vacsoráznak aztán meg elmegy otthonról. Szépem megkérdem másnap ilyenkor jó -e.Ennyi.

2009. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Abszolút korrekt voltál!


Ha nem bírja a 'barátnőd' felfogni, akkor nem 'barát', hanem valami más.


Tisztelem az ilyet, amikor az ember megmondja az igazat.

2009. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!